Budynek w tle

Dziennik budowy Nowy Reden – luty 2024

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Tegoroczna zima okazała się bardzo łaskawa dla ekipy pracującej na placu budowy osiedla Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej, ułatwiając im tym samym realizację kolejnych działań zaplanowanych na luty. Prace na osiedlu trwają właściwie bez przerwy, a efekty widać gołym okiem. Co dokładnie działo się tu w ostatnich tygodniach? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z placu budowy naszego osiedla!

Zdjęcie wykonane na placu budowy osiedla Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej

 

Osiedle Nowy Reden – z każdym dniem coraz bliżej celu

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o rozpoczęciu prac na osiedlu Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej. Po kilku tygodniach intensywnych działań z dumą możemy przekazać, że pierwsze kamienie milowe zostały już tu osiągnięte. Nie da się ukryć, że spory udział miały w tym sprzyjające warunki pogodowe, które nie pokrzyżowały naszych planów, a wręcz przeciwnie – umożliwiły sprawną realizację działań zaplanowanych na sezon zimowy.

Najważniejsza informacja z placu budowy jest taka, że udało się wylać pierwszy beton pod budynek B. Cały czas trwają także prace związane z tworzeniem fundamentów pod ten budynek oraz tworzeniem wykopów przy budynku A. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie na naszym placu budowy pojawi się żuraw.

 

 

 

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowy Reden już ruszyła!

Chociaż do zakończenia prac na placu budowy osiedla Nowy Reden pozostało jeszcze dużo czasu, to osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w tej lokalizacji już teraz mogą zapoznać się z ofertą dostępnych mieszkań. A jest w czym wybierać! Wszystkie mieszkania o powierzchni od 27 m2 do 114 m2 wyróżniają się funkcjonalnym układem wnętrz i ponadstandardową wysokością sufitów (aż 270 cm), zapewniając tym samym nieograniczone możliwości aranżacji w dowolnym stylu. W naszej ofercie dostępne są zarówno przytulne mieszkania na parterze z ogródkiem, jak i loftowe apartamenty na najwyższych kondygnacjach, z antresolami i tarasami na dachu.

W trosce o komfort przyszłych mieszkańców na osiedlu Nowy Reden zastosowane zostaną takie udogodnienia jak m.in.:

  • cichobieżne windy z parkingu podziemnego;
  • ogrzewanie podłogowe;
  • podwyższona izolacja akustyczna stropów i ścian;
  • zasilanie części wspólnych za pośrednictwem systemów fotowoltaicznych;
  • system jednego klucza, podwyższający bezpieczeństwo mieszkańców.

Na osiedlu Nowy Reden swoje miejsce znajdzie zarówno singiel, który marzy o życiu w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum miasta i kluczowymi węzłami komunikacyjnymi na Śląsku (m.in. droga ekspresowa S1), jak i rodzina z dziećmi, która potrzebuje komfortowej przestrzeni do życia w cichej i spokojnej okolicy, z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów handlowych oraz placówek medycznych. Ze względu na bliskość licznych terenów rekreacyjnych, takich jak Park Hallera oraz zbiornik Pogoria III, okolica jest niezwykle atrakcyjna pod względem wypoczynkowym.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji Nowy Reden? Zadzwoń pod numer: 799 360 039 i umów się na spotkanie z naszymi doradcami, którzy będą czekać na Ciebie w biurze sprzedaży obok placu budowy, przy ul. Przemysłowej 1.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z budowy osiedla Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej.

 bg
 bg