Panorama na osiedle Nowa Częstochowa. zoba
Symbol Nowa Deweloper
Figury

Kreujemy

Budujemy

Dombud

Nowa Deweloper to nowa jakość mieszkań na rynku pierwotnym.

Jesteśmy jedną z prężniej rozwijających się firm deweloperskich w regionie. Realizujemy inwestycje w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu.Sukcesywnie wcielamy w życie plany realizacji nowych inwestycji mieszkaniowych na terenie Śląska. 

Dostarczamy najwyższej jakości budownictwo oraz profesjonalne i merytoryczne wsparcie dla naszych klientów. Nasze projekty charakteryzują się doskonałym wykonaniem oraz estetycznym designem, dzięki czemu wyróżniają się na rynku. W Nowej Deweloper dbamy o  solidne wykonanie i wysoką jakość inwestycji mieszkaniowych. Wysokie standardy wykonania jak i obsługi są dla nas priorytetem. 

Przykładamy uwagę do detali a do współpracy wybieramy fachowców najwyższej klasy. Pracujemy z architektami z ogromnym doświadczeniem w zakresie inwestycji mieszkaniowych na Śląsku. Stawiamy na innowacyjne technologie, nowoczesną architekturę i wykonawstwo na najwyższym poziomie. 

Symbol buildu
pracownik cęstobud na budowie bg
budowa bg

Wykwalifikowana kadra i zespół ekspertów

Wysoka jakość realizacji inwestycji deweloperskich

Funkcjonalne rozwiązania w inwestycjach mieszkaniowych

Stabilna pozycja na rynku i bezpieczeństwo współpracy

Siła

współpracy

– to grupa, ściśle współpracujących ze sobą firm, które specjalizują się w branży budowlanej na terenie Śląska oraz inwestycjach mieszkaniowych w Częstochowie. Współpraca tak renomowanych firm to także doskonale uzupełniający się kompetencyjnie zespół fachowców.

Inwestycje deweloperskie, budownictwo kubaturowe, hurtownia materiałów budowlanych – dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu możemy realizować inwestycje deweloperskie najwyższych lotów, spełniające najbardziej wyśrubowane oczekiwania klientów. 

Nowa Deweloper należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji, która od 20 lat zrzesza branżę deweloperską, i gromadzi godnych zaufania partnerów na terenie całego kraju. Celem PZFD jest zapewnienie korzystnych warunków do prowadzenia działalności deweloperskiej oraz ochrona interesów osób, które planują zakup nieruchomości. PZFD promuje Kodeksu Dobrych Praktyk, obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań.

Synergia firmy deweloperskiej, generalnego wykonawcy oraz hurtowni materiałów budowlanych.

Zajmujemy się szerokim zakresem usług budowlanych oraz wykończeniowych. Obsługujemy klientów i instytucje na terenie całego kraju. Budujemy, remontujemy, instalujemy, termomodernizujemy i transportujemy.

 

Posiadamy własny sprzęt, kompleksowy park maszynowy, który umożliwia nam realizację ambitnych i dużych projektów. Posiadamy kadrę która może wykonać prace remontowe, wykończeniowe oraz instalacyjne.

Przejdź do strony

Centrum Materiałów Budowlanych DOMBUD to pełen zakres oferty budowlanej. W jednym miejscu oferujemy całą, różnorodną gamę materiałów budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych wyrobów. Zaopatrujemy naszych klientów na terenie całego województwa.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych: kleje, systemy dociepleń, tynki, płyty kartonowo-gipsowe, wełna mineralna, styropian, papa, cement, wapno, narzędzia budowlane, farby, kratki wentylacyjne, silikony, szpachle.

Przejdź do strony
Logo nowa czestochowa Logo nowa czestochowa

Firma z...

doświadczeniem

KILKUNASTOLETNIA HISTORIA PRZEDSIĘBIORSTWA

2008

Rejestracja Przedsiębiorstwa Budowlanego CZĘSTOBUD Damian Świącik.

2020

Powołanie spółki Nowa Deweloper

2021 mieszkania na sprzedaż od Nowa Deweloper

Start budowy osiedla Nowa Częstochowa

2022 wizualizacja

Rok zakończyliśmy z liczbą ponad 400 sprzedanych mieszkań

2023 Wizualizacja osiedla Nowa Częstochowa Małopolska, na częstochowskiej Parkitce

Start budowy osiedla Nowa Częstochowa Małopolska

2023 Nowa-Cz-Grabowka3

Start budowy osiedla Nowa Częstochowa Grabówka

2023 wizualizacja mieszkań Nowy Reden

Start budowy osiedla Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej

2023 Częstochowa

Wartość realizowanych przez Nas projektów na koniec roku przekroczyła 320 mln złotych

Damian Świącik, przeze firmy Nowa Deweloper

Damian Świącik - Właściciel firmy Częstobud

Cytat

Dom to rodzina, dzieci, to nasz azyl. Dom jest absolutnie najważniejszy na świecie.

Budujemy domy, które mają zapewniać bezpieczeństwo oraz być dla wszystkich wyjątkowe i komfortowe. Takie w których sami chcielibyśmy mieszkać.