budowa budynku
pracownik cęstobud na budowie
Symbol Nowa Deweloper

Dołącz do zespołu Nowa Deweloper.

Szukasz nowych wyzwań? Interesuje Cię branża deweloperska? 

Jeśli zależy Ci na rozwoju zawodowym, chcesz być częścią dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa w na rynku nieruchomości – to doskonale trafiłeś. Z nami możesz realizować się zarówno w dziedzinie handlowej, budowlanej, finansowo-księgowej, administracyjnej a także współpracując z generalnym wykonawcą inwestycji. Oferujemy ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dobrą atmosferę oraz wsparcie ze strony współpracowników.

Posiadamy szeroki wachlarz projektów, od niedużych inwestycji w zabudowę szeregową po duże, prestiżowe osiedla na kilkaset mieszkań. Dzięki dużemu wachlarzowi inwestycji deweloperskich, każdy z naszych pracowników ma szansę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w różnych obszarach. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w branży deweloperskiej i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy Cię do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego. Osoby najlepiej spełniające wymagania zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Nie czekaj – dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży deweloperskiej!

Szukamy specjalistów

- zobacz aktualne oferty pracy

Dołącz do nas

Co oferujemy każdemu pracownikowi?

Mieszkanie

Praca w zgranym zespole

W Nowa Deweloper łączy nas wspólny cel. Lubimy wyzwania i wzajemnie dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Wspieramy się, pomagamy i  motywujemy.

Zależy nam na tym, by czas spędzony w pracy nie był przykrym obowiązkiem, a przyjemnością i kreatywnym doświadczeniem.

Mieszkanie

Nowoczesne biuro

W centrum Częstochowy, w dzielnicy Parkitka, przy powstającym właśnie osiedlu Nowa Częstochowa znajduje się biuro Nowa Deweloper.

Komfortowa i estetyczna przestrzeń, funkcjonalne rozwiązanie architektoniczne, wygodne stanowisko pracy, pyszna kawa, soki i owoce.

Mieszkanie

Spotkania integracyjne

Lubimy się. Spotykamy się także po pracy. Uczestniczmy w integracyjnych wyjazdach, rozmawiamy i bawimy się w czasie firmowych kolacji.