widok z mieszkań na sprzedaż od Nowej Deweloper
Panorama - osiedle Nowa Częstochowa w budowie

Twój Nowy Adres w Częstochowie

Jeśli szukasz mieszkania od dewelopera w Częstochowie, mamy kilka inwestycji deweloperskich, które mogą Cię zainteresować. Osiedle Nowa Częstochowa, Nowa Częstochowa Małopolska oraz Nowa Częstochowa Grabówka to projekty zlokalizowane w różnych dzielnicach miasta, oferujące mieszkania o różnych metrażach i przeznaczeniu. Wszystkie inwestycje charakteryzują się nowoczesnym designem, funkcjonalnością oraz atrakcyjną lokalizacją. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zapoznać się z planami budynków oraz poznać aktualne ceny mieszkań, sprawdź szczegóły i skontaktuj się z doradcą, który odpowie na pytania i pomoże Ci w dokonaniu wyboru odpowiedniego mieszkania dla Ciebie.

CZĘSTOCHOWA

Mieszkania oraz domy w najlepszych lokalizacjach

Sprawdź szczegóły

Dąbrowa Górnicza – Nowoczesna architektura w mieście z tradycjami

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż od dewelopera w Dąbrowie Górniczej, inwestycja Nowy Reden jest idealnym wyborem. Projekt deweloperski składa się się z 2 budynków – budynku A z 95 mieszkaniami oraz budynku B z 40 mieszkaniami. Inwestycja pozwala na wybór mieszkania o odpowiednim metrażu, od kawalerek po przestronne apartamenty z antresolami na najwyższych piętrach. Mieszkania od dewelopera w Dąbrowie Górniczej, na inwestycji Nowy Reden, zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i estetykę, a także zrealizowane z wysokiej jakości materiałów. Nowa Deweloper w Dąbrowe Górniczej, oferuje mieszkania, które nawiązują do industrialnego charakteru miasta, co nadaje inwestycji niepowtarzalny klimat.

Dąbrowa Górnicza

Nowoczesność w mieście z tradycjami

Sprawdź szczegóły

Sosnowiec – Inwestycje mieszkaniowe w mieście z potencjałem

Nowoczesne mieszkania z garażem podziemnym z rynku pierwotnego w Sosnowcu. Inwestycja deweloperska przy ul. Mieroszewskich to idealny wybór dla osób chcących mieszkać na stylowym osiedlu w świetnej lokalizacji. Budynki zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i estetykę oraz zostaną zrealizowane z wysokiej jakości materiałów. Kameralne osiedle składa się z dwóch budynków. W budynku pierwszym położonym bliżej ul. Mieroszewskich znajdą się lokale usługowe na parterze. Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i chętnie zaprezentuje dostępne lokale.

Sosnowiec

Mieszkania w spokojnym mieście z potencjałem

Sprawdź szczegóły