Mieszkania z rynku pierwotnego w Dabrowie Górniczej
Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej

Synonim

prestiżu

Przy ulicy Przemysłowej, w okolicach bliskiego centrum Dąbrowy Górniczej, w pobliżu terenów zielonych, z łatwym wjazdem na drogę eksperesową S1 – powstanie jedna z najciekawszych inwestycji deweloperskich w tym mieście.

ZOBACZ LOKALIZACJĘ

NOWY REDEN architektonicznym zamysłem znacząco będzie się wyróżniał od nieruchomości zlokalizowanych w pobliżu. Elewacje budynków nawiązują do poprzemysłowego charakteru miasta. Ciekawe, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, podkreślają loftowy charakter przedsięwzięcia.

Inwestycja mieszkaniowa NOWY REDEN to dwa budynki. W mniejszym powstanie około 40 mieszkań, w większym około 90. Na najwyższych kondygnacjach znajdą się ponadstumetrowe ekskluzywne apartamenty z antresolami.

 

Nowy Reden inwestycja przy ulicy Przemysłowej w Dąbrowie Górniczej bg
Mieszkania z rynku pierwotnego w Dabrowie Górniczej bg

NOWY REDEN
Mieszkaj w Dąbrowie Górniczej

Poznaj szczegóły
tel. 799 360 039
mail.: biuro@nowadeweloper.pl

 

Budynki zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej, w pobliżu terenów zielonych i miejsc wypoczynku, z dostępem do szkół, przedszkoli, centrum handlowego.

Z NOWEGO REDENU spacerkiem, w ciągu 10 minut dotrzesz do centrum miasta. Samochodem łatwo dojedziesz do pracy, bez problemu dostaniesz się na drogę ekspresową S1. W pobliżu Nowego Redenu znajduje się między innymi Park im. Gen. L. Hellera, a niespełna 3 kilometry dalej Pogoria i Park Zielona.

Mieszkańcy NOWEGO REDENU nie muszą martwić się o miejsca parkingowe. Pod całą inwestycją powstanie parking podziemny na blisko 170 miejsc.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Nowym Redenie – zobacz film

 

Nowy Reden 4 bg

NOWY REDEN
Mieszkaj w Dąbrowie Górniczej

Poznaj szczegóły
tel. 799 360 039
mail.: biuro@nowadeweloper.pl

Nowy Reden – nowe spojrzenie na industrialny charakter architektury

 

NOWY REDEN będzie synonimem prestiżu, jakości, funkcjonalności oraz najlepszą przyszłością dla Ciebie. Surowy minimalizm ubrany w udogodnienia, które wpływają na komfort życia.

Ze względu na swoją lokalizację NOWY REDEN ma uniwersalny charakter. Jest miejscem atrakcyjnym zarówno dla osób, które są zainteresowane zakupem mieszkania dla siebie, jak i dla tych, które kupują lokale w celach inwestycyjnych.

NOWY REDEN zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach, którzy przyjmują to, co najlepsze. Budujemy go z myślą o Tobie.

Zalety i udogodnienia

W pobliżu parki i tereny zielone

Miejsca na wypoczynek i rekreację

W pobliżu szkoły i przedszkola

Komunikacja miejska

Duże balkony