bg
 • Duże balkony i ogródki oraz taras widokowy na dachu

  Na nabywców czeka 135 mieszkań o funkcjonalnych układach wnętrz. Lokale na parterze będą miały ogródki, a lokale na piętrach duże balkony. Na najwyższych kondygnacjach znajdą się ekskluzywne apartamenty z antresolami i tarasami na dachu. Dostępny będzie również taras widokowy dla wszystkich mieszkańców.

 • Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm

   

  Nasze mieszkania charakteryzują się ponadstandardową wysokością sufitów, wynoszącą 270 cm (wnętrza w innych inwestycjach sięgają tylko 255 cm). Wyższe mieszkanie to poczucie większej przestronności, lepsza cyrkulacja powietrza oraz możliwość montażu nowoczesnych systemów sufitowych.

 • Industrialny charakter w standardzie premium

  Wysokiej klasy energooszczędne okna oraz ogrzewanie podłogowe w każdym mieszkaniu pozwoli obniżyć koszty eksploatacji. Zasilanie części wspólnych z fotowoltaiki, cichobieżne windy z parkingu podziemnego, a także system jednego klucza – zapewnią wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Wygodny dojazd
do miasta i nad jezioro

Nowy Reden zlokalizowany jest w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej. To cicha i spokojna okolica, położona nieopodal atrakcyjnych terenów zielonych. Jej ważnym atutem jest również doskonałe skomunikowanie. Po sąsiedzku znajduje się szkoła, przedszkole, ale i przystanki autobusowe. Kluczowe trasy, takie jak ul. Katowicka czy droga ekspresowa S1 ułatwią swobodne podróżowanie po całym regionie – szybko można dotrzeć np. do: Katowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Olkusza czy Mysłowic.

W kilka minut można również dostać się do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych – np. nad zbiornik Pogoria III. To doskonałe miejsce na ochłodę w upalne dni, długie spacery, czy uprawianie różnego rodzaju sportów. Latem można korzystać tam z kąpieliska z szeroką piaszczystą plażą. Ciekawą atrakcja jest także duże drewniane molo, sięgające w głąb zbiornika.

Spacerem na zakupy i do parku

Od ścisłego centrum miasta, w którym znajdują się restauracje, liczne sklepy i punkty usługowe, będzie dzielić przyszłych mieszkańców ok. 10 min spaceru. W bezpośredniej okolicy inwestycji mieści się praktycznie wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Po sąsiedzku znajdują się przedszkola i szkoły podstawowe, co będzie sporym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi. Niedaleko również m.in. Centrum handlowe Vendo Park ze sklepami wielu popularnych marek

W odległości krótkiego spaceru od Nowego Redenu znajduje się także Park Hallera z atrakcyjnymi terenami spacerowymi i placem zabaw – to idealne miejsce, by odpocząć w otoczeniu natury oraz pojeździć na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Tuż obok zlokalizowany jest Park Wodny Nemo – Świat Rozrywki z sezonowymi odkrytymi zjeżdżalniami, basenami, saunami, grotą solną i kręgielnią.

Wygodna aranżacja
nowoczesnych wnętrz

Ogródki, balkony i tarasy na dachu

W Nowym Redenie wszyscy mieszkańcy będą mieli zapewnioną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, natomiast lokale na piętrach będą posiadały duże balkony. Dodatkowo na dachu budynku zlokalizowany będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców taras widokowy – przestrzeń sprzyjająca nie tylko podziwianiu widoków, ale także integracji mieszkańców.

Poznaj proces zakupu
Poznaj proces zakupu

Prestiżowy projekt z licznymi udogodnieniami

Nowy Reden to inwestycja, która wyróżnia się na tle okolicznych nieruchomości m.in. elewacją – nawiązującą swoją stylistyką do poprzemysłowego charakteru miasta. W dwóch budynkach będzie mieściło się 135 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 27 m² do 114 m². Na parterze znajdują się także lokale usługowe. Ponadto mieszkańcy będą mieli do dyspozycji z pomysłem zaaranżowany teren zewnętrzny z placem zabaw oraz wysokiej jakości elementami małej architektury. Warto podkreślić, że na budynkach znajdą się instalacje fotowoltaiczne, znacznie obniżające koszty utrzymania części wspólnych.

Poznaj nasze osiedle, udogodnienia i jakość wykonania

Znajdź swoje mieszkanie
Znajdź swoje mieszkanie

Wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie!

 bg

1
Strzałka

Umów się na niezobowiązujące spotkanie. Poznaj nasze projekty.

2
Strzałka

Podpisz umowę rezerwacyjną. Określmy czas potrzebny na podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza.

3

Zapoznaj się z usługami dodatkowymi oraz możliwością wykończenia wnętrz pod klucz.

Umów się na spotkanie

Zainwestuj i zyskaj ok. 8% w skali roku!

Nasze mieszkania w projekcie Nowy Reden są nie tylko doskonałym wyborem dla młodych par czy rodzin z dziećmi, ale także dla inwestorów, którzy szukają skutecznego zabezpieczenia swojego kapitału przed inflacją. Oferujemy możliwość dostarczenia mieszkania wykończonego pod klucz już na etapie odbioru lokalu. Proponujemy także zakup miejsca parkingowego do mieszkania (8% VAT).

 • skuteczna ochrona kapitału przed inflacją,
 • pełna własność mieszkania, z wpisem do księgi wieczystej,
 • możliwość przygotowania mieszkania pod klucz,
 • rosnąca wartość nieruchomości na przestrzeni lat,
 • wysoka atrakcyjność realizowanych inwestycji, czyli większe
 • zainteresowanie najmem.
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

Nowy Reden  Wyślij

  Umów się na spotkanie

  799 360 039

  Biuro sprzedaży Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec

  ul: Przemysłowa
  41-300 Dąbrowa Górnicza

  Zobacz dojazd
  Spotkaj się z naszym doradcą bez wychodzenia z domu, w wygodnym dla Ciebie terminie.
  Podczas wideokonferencji zapoznasz się z naszymi inwestycjami.