Osiedle wizualizacja z góry
Osiedle wizualizacja z góry

Nowa Częstochowa – Twój Nowy Adres w Częstochowie

Jeśli poszukujesz mieszkania od dewelopera w Częstochowie, osiedle Nowa Częstochowa jest idealnym rozwiązaniem. Osiedla mieszkaniowe zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Parkitka, cieszą się dużym zainteresowaniem. W skład osiedla Nowa Częstochowa wchodzi 6 budynków z łącznie 560 mieszkaniami oraz budynek biurowo-usługowy. Osiedle Nowa Częstochowa to inwestycja od renomowanego dewelopera, który specjalizuje się w budowie nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań. Oferujemy mieszkania o różnych metrażach, od kawalerek po przestronne apartamenty, dostosowane do potrzeb różnych grup odbiorców.

 bg
 bg

Nowa Częstochowa

Generała Leopolda Okulickiego

Mieszkania w stanie deweloperskim oraz wykończone pod klucz

Sprawdź szczegóły

Nowa Częstochowa Małopolska – Prestiżowe osiedle i apartamenty na Parkitce

Osiedle Nowa Częstochowa Małopolska to miejsce dla osób, ceniących sobie wysoką jakość, nowoczesną architekturę oraz prestiż. Kameralna zabudowa osiedla Nowa Częstochowa Małopolska to budynki trzypiętrowe z dużymi balkonami, otoczone przyrodą zielonego osiedla Parkitka. Mieszkania na sprzedaż w tej inwestycji będą charakteryzowały się przestronnymi układami, choć przygotowaliśmy kilka mniejszych mieszkań idealnych jako mieszkania na wynajem. Przewidzieliśmy sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim, oraz w standardzie wykończenia pod klucz, dla inwestorów, którzy chcą zaoszczędzić czas związany z koordynacją prac wykończeniowych.

 bg
 bg

Nowa częstochowa małopolska

Kamaralne osiedle na Parkitce

Sprawdź szczegóły

Nowa Częstochowa Grabówka – Domy marzeń w zabudowie szeregowej

Osiedle domów szeregowych przy ulicy Krzemiennej na Grabówce, to miejsce dla osób, które cenią sobie kameralny charakter osiedla oraz prywatność mieszkania. Osiedle składać się będzie z 15 domów w zabudowie szeregowej, nowoczesnych, z funkcjonalnymi układami pomieszczeń, dopasowanych do wymagań życia rodzinny. Nowa Częstochowa Grabówka, to miejsce które łączy wygodę mieszkania w mieście z urokami życia w spokojnej dzielnicy mieszkalnej. Wokół znajdziesz przestrzeń i ciszę, jednocześnie będą zaledwie kilka minut od centrum miasta. Inwestycja deweloperska jest świetnie skomunikowana nie tylko z centrum miasta, ale również szybkim z wyjazdem na węzeł autostrady.

 bg
 bg

Nowa częstochowa grabówka

Domy marzeń

Sprawdź szczegóły
Spotkaj się z naszym doradcą bez wychodzenia z domu, w wygodnym dla Ciebie terminie.
Podczas wideokonferencji zapoznasz się z naszymi inwestycjami.