bg
 • ikona udogodnień dla mieszkańców

  Duże balkony,
  prywatne ogródki
  i tarasy na dachach

  Wszystkim mieszkańcom zapewniamy możliwość korzystania z prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu poprzez zielone ogródki lub przestronne balkony, nawet w mniejszych mieszkaniach. Ponadto, na dachu każdego budynku znajdują się ogólnodostępne tarasy widokowe, które są dostępne dla wszystkich mieszkańców.

 • Ikona mieszkania

  Mieszkania
  o powierzchni
  od 26 m² do 95 m²

  Zróżnicowana powierzchnia oraz układ oferowanych mieszkań ułatwia dobór i dopasowanie przestrzeni do potrzeb rodziny, singla, młodej pary czy inwestora. Funkcjonalne wnętrza zapewniają na co dzień wysoki komfort użytkowania.

 • Winda,
  wideodomofon
  i inne udogodnienia

  W budynkach w każdej klatce znajdują się cichobieżne windy, mieszkańcy mają do dyspozycji wideodomofony, a lokale są ogrzewane z sieci miejskiej. Na dachach znajdują się również instalacje fotowoltaiczne, zasilające części wspólne, co obniża koszty eksploatacji.

5 minut
do centrum Częstochowy

Nowa Częstochowa powstaje w dzielnicy Parkitka, w rejonie ulic Okulickiego i Poleskiej. To dynamicznie rozwijająca się okolica, w której nie brakuje popularnych sklepów, punktów usługowych, nowoczesnej zabudowy oraz rozległych terenów zielonych. Położenie inwestycji zapewnia bardzo szybki dojazd do centrum miasta (5 min samochodem, 7 min rowerem), dzięki czemu wygodnie można korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, kulturalnej czy gastronomicznej.

Inwestycja jest również bardzo dobrze skomunikowana. W mniej niż 10 min, korzystając z drogi krajowej nr 43, można dotrzeć do wjazdu na autostradę A1. Niedaleko także do kilku innych kluczowych węzłów komunikacyjnych. Nie zawsze trzeba korzystać z samochodu – 300 metrów od osiedla znajduje się przystanek autobusowy.

Blisko terenów
spacerowych
i parku

Nowa Częstochowa znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy, sąsiadującej z rozległymi terenami zielonymi. Tuż obok zaczyna się popularna Aleja Brzozowa, czyli idealne miejsce na długie spacery lub rowerowe wycieczki w kontakcie z naturą. W 5 min samochodem lub 10 min rowerem można także dotrzeć do Parku Lisiniec, w którym znajdują się: 3 zbiorniki wodne, plaża miejska i ścieżki spacerowe.

Lokalizacja inwestycji zapewnia również codzienną wygodę. Po sąsiedzku mieści się małe centrum handlowe z m.in.: Kauflandem, Pepco, Rosmannem, Empikiem, paczkomatem, stacją benzynową, myjnią i lokalami gastronomicznymi. Blisko także Biedronka, szpital, apteka, aquapark oraz kilka przedszkoli i szkół.

Wnętrza, które zapewniają
codzienną wygodę

Przestrzeń, która
pozwala odetchnąć

Prywatny ogródek przy każdym mieszkaniu na parterze lub duże balkony w lokalach na piętrze, nawet tych o mniejszych metrażach, stanowią istotny walor inwestycji Nowa Częstochowa. Mieszkańcy mogą swobodnie, w intymnej atmosferze korzystać z przestrzeni na świeżym powietrzu – uprawiać ulubione rośliny, relaksować się w promieniach słońca czy bawić z dziećmi w zdrowym klimacie. Znacząco podnosi to komfort i jakość codziennego życia.

Poznaj proces zakupu
Poznaj proces zakupu

Miejsce, w którym
można odpocząć

Nowa Częstochowa składa się z wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 26 m² do 95 m². Jednak same wnętrza to nie wszystko. Mnóstwo uwagi poświęcono aranżacji przestrzeni wspólnych – zadbano o to, by były pełne zieleni oraz obejmowały plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W inwestycji zastosowano również ekologiczne rozwiązania. Na budynkach znajdą się instalacje fotowoltaiczne, pokrywające koszty utrzymania części wspólnych nawet do 100%.

Umów się na spacer po inwestycji

Poznaj osiedle, nasze udogodnienia i jakość wykonania

Znajdź swoje mieszkanie
Znajdź swoje mieszkanie

Wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie!

 bg

1
Strzałka

Umów się na niezobowiązujące spotkanie. Poznaj nasze projekty.

2
Strzałka

Podpisz umowę rezerwacyjną. W ciągu najbliższych dni, podpisujemy umowę deweloperską.

3

Masz czas na zapoznanie się z usługami dodatkowymi, w ramach zmian lokatorskich oraz wykończenia wnętrz.

Umów się na spotkanie

Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

Od nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji po klasyczne i eleganckie rozwiązania – każde mieszkanie w inwestycji Nowa Częstochowa można z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Wygodną przestrzeń do życia znajdą tutaj rodziny z dziećmi, młode pary, seniorzy oraz single. Prezentujemy kilka przykładowych aranżacji, pokazujących jak można wykorzystać potencjał, który drzemie w naszych mieszkaniach. Oferujemy również usługę wykończenia wnętrz pod klucz.

Propozycje przygotowane przez pracownie Maciej Janeczek Architekt
Umów się na spotkanie
Umów się na spotkanie

Formularz kontaktowy

Nowa Częstochowa

  Wyślij

  Umów się na spotkanie

  799 360 039

  Biuro sprzedaży Częstochowa

  ul. gen. L. Okulickiego
  42-200 Częstochowa
  pon-pt: 8:00-17:00
  sob: 9:00-14:00
  Zobacz dojazd