bg
 • ikona udogodnienia dla mieszkańców

  Największe balkony i ogródki w mieście

  Mieszkania na parterze będą miały ogródki o powierzchni nawet do 125 m² – idealne do grillowania, uprawy roślin i zabawy z dziećmi. Lokale na pietrach będą posiadały duże balkony o powierzchni nawet do 36% wielkości mieszkania, gdzie będzie można w intymnej atmosferze zrelaksować się z kubkiem ulubionej kawy w dłoni.

 • wysokość pokojów Nowa Częstochowa Małopolska

  Wyjątkowa wysokość mieszkań 270 cm

  Nasze mieszkania wyróżnia ponadprzeciętną wysokością sufitów 270 cm, podczas gdy standardowe mieszkania w innych projektach mają zazwyczaj jedynie 255 cm. Ta dodatkowa wysokość wpłynie korzystnie na odczucie przestrzeni oraz poprawia cyrkulację powietrza. Ponadto, umożliwi instalację nowoczesnych systemów sufitowych.

 • mieszkania premium Nowa Częstochowa Małopolska

  Standard w wersji premium

  Ogrzewanie podłogowe zasilane z sieci miejskiej, zapewniające przyjemne ciepło pod stopami jest w standardzie inwestycji. Brak kaloryferów ułatwi aranżację wnętrz. Dodatkowo, budynek będzie wyposażony w windę z parkingu podziemnego i system jednego klucza – zapewniający wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Dobrze skomunikowane
z całym miastem

Inwestycja jest zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Małopolskiej w prestiżowej dzielnicy Parkitka. To prężnie rozwijająca się okolica, w której nie brakuje zarówno infrastruktury handlowo-usługowej, jak i atrakcyjnych terenów zielonych. Ważną zaletą jest także doskonałe skomunikowanie z centrum miasta (9 min samochodem) oraz kluczowymi trasami (np. Autostradą A1).

Dzięki świetnie skomunikowanej okolicy szybko można dotrzeć w wiele ciekawych miejsc wypoczynku. Dobrą propozycją jest m.in. niedaleki Park Lisiniec, czyli urokliwy teren rekreacyjny z 3 zbiornikami wodnymi, plażą miejską i ścieżkami spacerowymi. Bez stania w korkach można dojechać również do pracy lub na większe zakupy – np. do centrum handlowego M1 Częstochowa, z takimi sklepami, jak: Auchan, OBI, CCC, Rossmann czy Media Markt.

W spokojnym otoczeniu natury

Jednym z najważniejszych atutów lokalizacji inwestycji jest położenie w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo to przede wszystkim natura oraz nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Nie brakuje tutaj miejsc, w których można się zrelaksować po pracy, a także miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi. W sąsiedztwie znajduje się Aleja Brzozowa – popularny teren rekreacyjny o wyjątkowych walorach przyrodniczych dla pieszych, biegaczy czy rowerzystów.

Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będzie fakt, że do najbliższych prywatnych przedszkoli można dotrzeć spacerem w 5 min, niedaleko również publiczne placówki edukacyjne. Ponadto okolica zapewnia bardzo wygodny dostęp do wielu przydatnych na co dzień lokalizacji, np.: paczkomatów, sklepów spożywczych, punktów usługowych, restauracji, aquaparku i szpitala.

Wnętrza gwarantujące komfort

Wypoczynek na
świeżym powietrzu

Dziś każde mieszkanie powinno być projektowane w taki sposób, by zapewniać mieszkańcom możliwość relaksu na świeżym powietrzu. Dlatego w Nowa Częstochowa Małopolska mieszkania na parterze będą miały ogródki o powierzchni nawet do 125 m² – idealne do grillowania, uprawy roślin i zabawy z dziećmi. Natomiast do lokali na piętrze przynależeć będą duże balkony – minimum jeden, gdzie będzie można w intymnej atmosferze zrelaksować się z kubkiem ulubionej kawy w dłoni.

Poznaj proces zakupu
Poznaj proces zakupu

Przestrzeń przyjazna mieszkańcom

Nowa Częstochowa Małopolska to kameralna inwestycja, składająca się z mieszkań o powierzchniach od 42 m² do 73 m². Mieszkańcy otrzymają do dyspozycji nie tylko funkcjonalne wnętrze wybranych lokali, ale także ciekawie zaprojektowane i zaaranżowane części wspólne z wysokiej jakości placem zabaw oraz elementami małej architektury. Na budynkach znajdą się instalacje fotowoltaiczne, pokrywające koszty utrzymania części wspólnych nawet do 100%.

Umów się na spacer po inwestycji

Poznaj osiedle, nasze udogodnienia i jakość wykonania

Znajdź swoje mieszkanie
Znajdź swoje mieszkanie

Wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie!

 bg

1
Strzałka

Umów się na niezobowiązujące spotkanie. Poznaj nasze projekty.

2
Strzałka

Podpisz umowę rezerwacyjną. Określmy czas potrzebny na podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza.

3

Zapoznaj się z usługami dodatkowymi oraz możliwością wykończenia wnętrz pod klucz.

Umów się na spotkanie

Dziennik budowy

Dziennik budowy Nowa Częstochowa Małopolska – maj 2024

Nowa Częstochowa Małopolska to jedna z aktualnych inwestycji w naszym portfolio, która stanie się wyjątkowym osiedlem mieszkaniowym zlokalizowanym w dzielnicy Parkitka. Zobaczmy, co dzieje się późną wiosną na naszej budowie.

Dziennik budowy Nowa Częstochowa Małopolska – marzec 2024

Wraz z nadejściem pierwszych dni wiosny nasze zespoły inżynieryjne i budowlane prężnie kontynuują swoją pracę i działania, które mają na celu przekształcenie wizji osiedla Nowa Częstochowa Małopolska w rzeczywistość. Zapraszamy na kolejną aktualizację dziennika budowy naszej częstochowskiej inwestycji.

Dziennik budowy Nowa Częstochowa Małopolska – styczeń 2024

Trudne warunki pogodowe nie powstrzymują nas od realizacji kolejnych etapów prac budowlanych na osiedlu Nowa Częstochowa Małopolska, które z dnia na dzień rośnie w oczach. Oto co obecnie dzieje się tu na placu budowy!

Formularz kontaktowy

Małopolska Północ

  Wyślij

  Umów się na spotkanie

  799 360 039

  Biuro sprzedaży Częstochowa

  ul. gen. L. Okulickiego
  42-200 Częstochowa
  pon-pt: 8:00-17:00
  sob: 9:00-14:00
  Zobacz dojazd
  lokalizacja osiedla przy u. Okulickiego