bg
 • ikona udogodnienia dla mieszkańców

  Największe balkony i ogródki w mieście

  Mieszkania na parterze będą miały ogródki o powierzchni nawet do 125 m² – idealne do grillowania, uprawy roślin i zabawy z dziećmi. Lokale na pietrach będą posiadały duże balkony o powierzchni nawet do 36% wielkości mieszkania, gdzie będzie można w intymnej atmosferze zrelaksować się z kubkiem ulubionej kawy w dłoni.

 • wysokość pokojów Nowa Częstochowa Małopolska

  Wyjątkowa wysokość mieszkań 270 cm

  Nasze mieszkania wyróżnia ponadprzeciętną wysokością sufitów 270 cm, podczas gdy standardowe mieszkania w innych projektach mają zazwyczaj jedynie 255 cm. Ta dodatkowa wysokość wpłynie korzystnie na odczucie przestrzeni oraz poprawia cyrkulację powietrza. Ponadto, umożliwi instalację nowoczesnych systemów sufitowych.

 • mieszkania premium Nowa Częstochowa Małopolska

  Standard w wersji premium

  Ogrzewanie podłogowe zasilane z sieci miejskiej, zapewniające przyjemne ciepło pod stopami jest w standardzie inwestycji. Brak kaloryferów ułatwi aranżację wnętrz. Dodatkowo, budynek będzie wyposażony w windę z parkingu podziemnego i system jednego klucza – zapewniający wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Dobrze skomunikowane
z całym miastem

Inwestycja jest zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Małopolskiej w prestiżowej dzielnicy Parkitka. To prężnie rozwijająca się okolica, w której nie brakuje zarówno infrastruktury handlowo-usługowej, jak i atrakcyjnych terenów zielonych. Ważną zaletą jest także doskonałe skomunikowanie z centrum miasta (9 min samochodem) oraz kluczowymi trasami (np. Autostradą A1).

Dzięki świetnie skomunikowanej okolicy szybko można dotrzeć w wiele ciekawych miejsc wypoczynku. Dobrą propozycją jest m.in. niedaleki Park Lisiniec, czyli urokliwy teren rekreacyjny z 3 zbiornikami wodnymi, plażą miejską i ścieżkami spacerowymi. Bez stania w korkach można dojechać również do pracy lub na większe zakupy – np. do centrum handlowego M1 Częstochowa, z takimi sklepami, jak: Auchan, OBI, CCC, Rossmann czy Media Markt.

W spokojnym otoczeniu natury

Jednym z najważniejszych atutów lokalizacji inwestycji jest położenie w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo to przede wszystkim natura oraz nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Nie brakuje tutaj miejsc, w których można się zrelaksować po pracy, a także miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi. W sąsiedztwie znajduje się Aleja Brzozowa – popularny teren rekreacyjny o wyjątkowych walorach przyrodniczych dla pieszych, biegaczy czy rowerzystów.

Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będzie fakt, że do najbliższych prywatnych przedszkoli można dotrzeć spacerem w 5 min, niedaleko również publiczne placówki edukacyjne. Ponadto okolica zapewnia bardzo wygodny dostęp do wielu przydatnych na co dzień lokalizacji, np.: paczkomatów, sklepów spożywczych, punktów usługowych, restauracji, aquaparku i szpitala.

Wnętrza gwarantujące komfort

Wypoczynek na
świeżym powietrzu

Dziś każde mieszkanie powinno być projektowane w taki sposób, by zapewniać mieszkańcom możliwość relaksu na świeżym powietrzu. Dlatego w Nowa Częstochowa Małopolska mieszkania na parterze będą miały ogródki o powierzchni nawet do 125 m² – idealne do grillowania, uprawy roślin i zabawy z dziećmi. Natomiast do lokali na piętrze przynależeć będą duże balkony – minimum jeden, gdzie będzie można w intymnej atmosferze zrelaksować się z kubkiem ulubionej kawy w dłoni.

Poznaj proces zakupu
Poznaj proces zakupu

Przestrzeń przyjazna mieszkańcom

Nowa Częstochowa Małopolska to kameralna inwestycja, składająca się z mieszkań o powierzchniach od 42 m² do 73 m². Mieszkańcy otrzymają do dyspozycji nie tylko funkcjonalne wnętrze wybranych lokali, ale także ciekawie zaprojektowane i zaaranżowane części wspólne z wysokiej jakości placem zabaw oraz elementami małej architektury. Na budynkach znajdą się instalacje fotowoltaiczne, pokrywające koszty utrzymania części wspólnych nawet do 100%.

Umów się na spacer po inwestycji

Poznaj osiedle, nasze udogodnienia i jakość wykonania

Znajdź swoje mieszkanie
Znajdź swoje mieszkanie

Wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie!

 bg

1
Strzałka

Umów się na niezobowiązujące spotkanie. Poznaj nasze projekty.

2
Strzałka

Podpisz umowę rezerwacyjną. Określmy czas potrzebny na podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza.

3

Zapoznaj się z usługami dodatkowymi oraz możliwością wykończenia wnętrz pod klucz.

Umów się na spotkanie

Formularz kontaktowy

Małopolska Północ

  Wyślij

  Umów się na spotkanie

  799 360 039

  Biuro sprzedaży Częstochowa

  ul. gen. L. Okulickiego
  42-200 Częstochowa
  pon-pt: 8:00-17:00
  sob: 9:00-14:00
  Zobacz dojazd
  lokalizacja osiedla przy u. Okulickiego