Mieszkania w Częstochowie projekt terasu na dachu
NOWA CZĘSTOCHOWA budowa

10.05.2022

"Zielono mi" - o zaletach życia w pobliżu przyrody

W czasach, gdy żyjemy coraz szybciej, goniąc za rozwojem, pieniędzmi, pracą, wożąc dzieci z jednych zajęć dodatkowych na drugie, coraz częściej tęsknimy za tym co bliskie naszej naturze: za przyrodą, za lasem, za zielenią. Z tego właśnie powodu coraz częściej przy podejmowaniu decyzji o wyborze mieszkania liczy się nie tyle lokalizacja nieruchomości w pobliżu punktów usługowych, sklepów, kina czy teatru, a tereny zielone, jakie znajdą w najbliższej okolicy. Niespełna 300 metrów od osiedla Nowa Częstochowa jest Aleja Brzozowa – jeden z niewielu pomników przyrody w centrum miasta i atut, który często decyduje o wyborze naszej inwestycji przy podejmowaniu przez klientów decyzji o zakupie mieszkania dla siebie i rodziny.

Budujemy, nie ustajemy - Nowa Częstochowa rośnie w centrum miasta bg

6.05.2022

Budujemy, nie ustajemy - Nowa Częstochowa rośnie w centrum miasta

Do końca 2024 roku powinna zakończyć się budowa osiedla Nowa Częstochowa. Cztery z sześciu zaplanowanych budynków są w trakcie realizacji. Niedawno rozpoczynaliśmy budowę, a już za chwilę zakończymy realizację pierwszego bloku. To naprawdę się dzieje! Zobaczcie, jak przebiegają prace budowlane na osiedlu Nowa Częstochowa.

Kim jest deweloper i czym się zajmuje? bg

19.04.2022

Kim jest deweloper i czym się zajmuje?

Każdy zna termin deweloper lub firma deweloperska. Nie każdy jednak jest w stanie określić, czym dokładnie takie przedsiębiorstwo się zajmuje. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu tłumaczymy, czym się zajmuje deweloper oraz jakie są jego podstawowe prawa i obowiązki.