Budynek w tle

Wystartowała budowa osiedla Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej!

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Grudzień to dla wielu osób czas podsumowań, przemyśleń i przygotowań do zbliżającego się końca roku. W tym roku w Nowa Deweloper grudzień wygląda jednak zupełnie inaczej, ponieważ zamiast kończyć, to my właśnie teraz zaczynamy! Zaledwie kilka dni temu, 7 grudnia, rozpoczęła się budowa inwestycji Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej. Sprawdźmy, co będzie tu czekać na nowych mieszkańców.

Wizualizacja osiedla Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej

 

Budowę osiedla Nowy Reden czas zacząć!

O planach związanych z realizacją inwestycji Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej wspominaliśmy niejednokrotnie. Dziś z dumą możemy ogłosić, że rozpoczęły się już wykopy pod fundamenty dwóch budynków, które docelowo mają pomieścić 135 mieszkań o powierzchni od 27 m2 do 114 m2. Na tym jednak nie poprzestajemy. W najbliższym czasie planujemy zrealizować również kolejny etap prac budowlanych, a mianowicie wylewanie chudziaka, by wyrównać w ten sposób podłoże i zmniejszyć napływ wody do betonu konstrukcyjnego. A wszystko to odbywa się w na pozór najtrudniejszych warunkach pogodowych, czyli zimą.

Nowy Reden – nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o unikalnym, postindustrialnym charakterze

Surowe, pozbawione ozdobników wykończenia, wszechobecna zieleń i wysokiej jakości elementy małej architektury – stylistyka, w jakiej utrzymana jest nasza najnowsza inwestycja Nowy Reden, już teraz brzmi kusząco dla tych, którzy stawiają na minimalizm i loftowy klimat. A to dopiero początek! Nowy Reden to osiedle, które ma łączyć w sobie nienaganny wygląd z wysokim komfortem życia codziennego. Na przyszłych nabywców będą tu czekać przestronne lokale o ponadprzeciętnej wysokości sufitów (270 cm), które zapewnią im bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz możliwość montażu systemów sufitowych.

Warto również dodać, że mieszkania na parterze będą miały ogródki, natomiast te na piętrach – przestronne balkony lub tarasy, z których rozpościerać się będzie piękny widok na okolicę. Podążając za nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi, na osiedlu Nowy Reden zastosowane zostaną takie udogodnienia jak:

  • energooszczędne okna trzyszybowe o niskim współczynniku przenikania ciepła Uw;
  • ogrzewanie podłogowe, które zapewni komfort termiczny i pozwoli na obniżenie kosztów eksploatacji;
  • podwyższona izolacja akustyczna stropów i ścian;
  • cichobieżne windy z parkingu podziemnego;
  • zasilanie części wspólnych za pośrednictwem systemów fotowoltaicznych;
  • system jednego klucza, podwyższający bezpieczeństwo mieszkańców;
  • taras widokowy dla wszystkich mieszkańców.

 

I na koniec najważniejsze. Osiedle Nowy Reden zlokalizowane jest przy ul. Przemysłowej w Dąbrowie Górniczej, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkańcy mogą tu liczyć m.in. na doskonałe skomunikowanie z centrum miasta i drogą ekspresową S1, jak również na bliskość najważniejszych punktów usługowych, takich jak szkoły, przedszkola, sklepy (m.in. centrum handlowe Vendo Park), restauracje i placówki medyczne. W pobliżu znajdują się też liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Hallera oraz zbiornik Pogoria III z kąpieliskiem, plażą i ścieżkami spacerowymi.

 

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem mieszkania w naszej nowej inwestycji Nowy Reden zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie z doradcami, którzy czekają na Państwa w biurze sprzedaży przy ul. Przemysłowej 1.

 

Galeria zdjęć z placu budowy osiedla Nowy Reden

 bg
 bg
 bg
 bg
 bg