Budynek w tle

Dziennik budowy Nowa Częstochowa Małopolska – styczeń 2024

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Początek 2024 roku upływa Polsce pod znakiem silnych opadów śniegu i historycznych spadków temperatur, które w niektórych miejscach osiągnęły poziom nawet do -27 °C. Trudne warunki pogodowe panujące w kraju nie powstrzymują nas jednak od realizacji kolejnych etapów prac budowlanych na osiedlu Nowa Częstochowa Małopolska, które z dnia na dzień rośnie w oczach. Oto co obecnie dzieje się tu na placu budowy!

Zdjęcie wykonane na placu budowy Nowa Częstochowa Małopolska

 

Nowa Częstochowa Małopolska – z każdym dniem coraz bliżej celu

Osiedle Nowa Częstochowa Małopolska to prawdziwa perełka wśród naszych inwestycji realizowanych w Nowa Deweloper. Jest to kameralny kompleks osiedlowy, w którym powstaną trzypiętrowe budynki wielomieszkaniowe, położone w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do centrum Częstochowy.

Chociaż wydawać by się mogło, że wraz z nadejściem pierwszych mrozów i opadów śniegu prace na tutejszym placu budowy zostaną wstrzymane, to okazuje się, że nasi fachowcy cały czas mają ręce pełne roboty i dzielnie realizują kolejne etapy prac budowlanych. W budynku A i B trwają aktualnie prace związane z murowaniem kolejnych kondygnacji, pomiędzy którymi wylewane są również stropy. Co więcej, oprócz murów obrysowych są tu także stawiane ściany wewnątrz lokali mieszkalnych.

Warto również podkreślić, że zarówno w budynku A, jak i budynku B nasi fachowcy bez przerwy pracują nad montażem konstrukcji balkonowych. Jako nośny element izolacji wykorzystywany jest tu łącznik termoizolacyjny isokorb.

Przyszli mieszkańcy osiedla Nowa Częstochowa Małopolska, którzy planują zakup nieruchomości w budynku C, również mogą czuć się spokojnie, jeżeli chodzi o przebieg prac budowlanych. Tu także wszystko przebiega bez większych bez zakłóceń – obecnie wciąż trwają prace zbrojeniowe w tym budynku.

Jak widać, początek nowego roku zapowiada się u nas bardzo intensywnie i pracowicie. Mamy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą nam jeszcze więcej sukcesów i zmian, które doprowadzą do realizacji upragnionego celu, jakim jest zakończenie prac budowlanych na osiedlu Nowa Częstochowa Małopolska.

Więcej informacji na temat osiedla Nowa Częstochowa Małopolska oraz dostępnych mieszkań można znaleźć w zakładce inwestycje. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania związane z tą inwestycją. Zapraszamy!

 bg
 bg
 bg