Budynek w tle

Rośnie Nowa Częstochowa. 4 czerwca 2021 relacja z budowy

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Rośnie nowa Częstochowa

Relacja z placu budowy

Budowa osiedla Nowa Częstochowa postępuje zgodnie z planem. Prace na osiedlu trwają właściwie bez przerwy. Rośnie Nowa Częstochowa! Zobaczcie Państwo relację z placu budowy naszego osiedla.

Osiedle Nowa Częstochowa, nowa inwestycja mieszkaniowa Grupy Dombud, rośnie zgodnie z harmonogramem prac (a nawet szybciej).

W budynku A ukończyliśmy już strop pod częścią podziemną i rozpoczęliśmy budowę ścian parteru. W bloku A2, który jako pierwszy zostanie oddany do użytku, zakończyliśmy już izolację piwnic. Stoją już też ściany nośne parteru, a na nich strop żelbetowy.

Budynek A2 do użytku zostanie oddany już w listopadzie 2022 roku. Osiedle Nowa Częstochowa powstaje w dzielnicy Parkitka, to jedna z bardziej prestiżowych lokalizacji w Częstochowie. Centrum miasta, umiejscowione w pobliżu punkty handlowe, restauracje, szkoły, przedszkola, baseny – pozwalają na szybie zaspokojenie potrzeb związanych z codziennym życiem. Praktyczne rozwiązania: funkcjonalne układy mieszkań, ogólnodostępne tarasy na dachach, rowerownie, lokatorskie komórki, parkingi podziemne i naziemne, instalacje fotowoltaiczne dla części wspólnych osiedla – to wszystko sprawi, że na osiedlu Nowa Częstochowa będzie się żyło bezproblemowo i spokojnie.

W ofercie są mieszkania o zróżnicowanym metrażu, od 26 do 92 m kw. Swój nowy adres znajdzie tu zarówno singiel, szukający spokoju w centrum miasta, para lub para z dzieckiem, a także duża rodzina, która potrzebuje sporej przestrzeni do życia. Osiedle jest nową inwestycją mieszkaniową Grupy Dombud, która jest deweloperem z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Zapraszamy Państwa do naszego biura sprzedaży, które znajduje się tuż przy samej budowie, przy ulicy Generała Leopolda Okulickiego.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zadzwoń: tel. 798 576 666, 798 575 555, 798 574 444 lub napisz do nas: [email protected] i umów się na spotkanie, opowiemy Ci o Nowej Częstochowie.

 bg