Budynek w tle

Jakie osiedle najlepiej wybrać na mieszkanie w Częstochowie?

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Mieszkanie od dewelopera w Częstochowie

Jaką lokalizację wybrać?

W tym artykule:

  1. 1. Przeczytasz o tym jakie lokalizacje na mieszkanie w Częstochowie są najbardziej pożądane?
  2. 2. Dowiesz się o najnowszej inwestycji mieszkaniowej w Częstochowie
  3. 3. Poznasz zalety osiedla, które budowane jest z myślą o komforcie jego przyszłych mieszkańców.

 

Zakup nowego mieszkania to zwykle jedna z ważniejszych decyzji w życiu, z konsekwencjami na długie lata. Jesteś właśnie przed jej podjęciem? Zastanawiasz się jakie mieszkanie wybrać, w jakiej lokalizacji, jakie powinno spełniać wymogi? Pomożemy Ci w tym.

 

Mieszkanie na Parkitce to mieszkanie w najlepszej lokalizacji

 

Dzielnica Parkitka jest jedną z chętniej wybieranych w tej chwili lokalizacji w Częstochowie. Niewątpliwym atutem jest tutaj skomunikowanie dzielnicy z pozostałą częścią miasta. Z Parkitki wszędzie jest blisko. Bez problemu dowieziesz dziecko do przedszkola, a Twój starszak sam bezpiecznie dotrze do podstawówki. Blisko stąd do marketu, do restauracji i różnego rodzaju punktów wypoczynku i rozrywki, takich jak baseny, kluby fitness, boiska sportowe, kino, teatr, galeria.

Mieszkanie w centrum miasta, a jednak z gwarancją spokoju

Jedocześnie mieszkanie na Parkitce, mimo że w centrum, daje gwarancję spokoju i względnej kameralności. Zabudowa mieszkaniowe nie jest wysoka, dużo tu terenów zielonych i spacerowych deptaków. Z tych właśnie powodów deweloperzy właśnie Parkitkę, okolice ulic Okulickiego, Poleskiej, Małopolskiej czy Nowobialskiej wybierają na miejsca swoich mieszkaniowych inwestycji. Mieszkań z rynku pierwotnego, czyli mieszkań od dewelopera właśnie w tym rejonie Częstochowy jest najwięcej.

Na Okulickiego powstaje osiedle Nowa Częstochowa

Nowa Częstochowa to jedna z najświeższych realizacji deweloperskich Częstochowie, powstaje przy ulicy Okulickiego, w pobliżu ulic Poleskiej i Nowobialskiej, a więc właśnie na Parkitce. Plac budowy, pnące się do nieba dźwignicowe żurawie widać od strony ulicy Okulickiego. Przed budową ustawione zostało biuro obsługi klienta, które czynne jest codziennie od godziny 9:00 do 17:00. Zespół Nowej Częstochowy z chęcią prezentuje osiedle. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii klient może zapoznać się z symulacją, która pokazuje, jak osiedle będzie wyglądało już za chwilę, zobaczyć je o różnych porach dnia, „wejść” do wybranego mieszkania i się w nim „rozejrzeć”.

Ruszyła sprzedaż mieszkań budynku B

Na osiedlu docelowo stanie 6 bloków. Mieszkania z dwóch pierwszych budynków, które są w trakcie budowy, w dużej części zostały już sprzedane. Niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań w kolejnym bloku – o oznaczeniu B. Jego budowa rozpocznie się już na początku sierpnia bieżącego roku, we wrześniu 2023 mieszkania oddawane będą już do użytku. Zainteresowanie nimi jest podobnie duże, jak w przypadku dwóch pierwszych obiektów.

Już w pierwszym dniu oficjalnie uruchomionej przedsprzedaży podpisaliśmy kilka umów.  – Nasi klienci najczęściej pytają o mieszkania nieduże, w metrażu około 45 metrów, dwupokojowe w sam raz dla pary, czy rodziny z jednym dzieckiem – mówi Marta Walaszczyk, specjalistka ds. sprzedaży mieszkań w Nowej Częstochowie. – Interesują ich bardzo praktyczne tematy: czy są komórki lokatorskie, odpowiednia ilość miejsc parkingowych, miejsce na rowery, czy czynsz nie będzie wysoki, czy osiedle Nowa Częstochowa będzie miało dużo terenów zielonych i czy dostęp do zielonych tarasów o których mówimy w naszych materiałach reklamowych jest dla wszystkich mieszkańców? Cieszy nas, że na wszystkie te pytania możemy odpowiedzieć twierdząco.

Osiedle Nowa Częstochowa miejsce w którym będzie się dobrze mieszkać

W ofercie mieszkań na osiedlu Nowa Częstochowa są mieszkania o zróżnicowanym metraż od 26 do 92 metrów kwadratowych. Na częściach wspólnych budynków powstaną instalacje fotowoltaiczne. Osiedle Nowa Częstochowa choć zlokalizowane w centrum miasta, będzie miejscem pełnym spokoju, po prostu miejscem, w którym będzie się dobrze mieszkać.

Dzięki idealnemu umiejscowieniu osiedla Nowa Częstochowa miejski harmider nie będzie straszny, a wszystko, co potrzebne będzie pod ręką!

Mieszkania w Częstochowie projekt terasu na dachu bg
Blok: A2 Piętro: Piętro 4 Mieszkanie: 82 bg