Budynek w tle

Początek 2021 rusza budowa osiedla Nowa Częstochowa

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Na placu budowy osiedla

Nowa Częstochowa

Rozpoczynamy budowę osiedla Nowa Częstochowa na Parkitce przy ulicy Okulickiego. W oklicach ulic Okulickiego i Poleskiej w ciągu dwóch lat powstanie osiedle złożone z 6 budynków mieszkalnych.

6 budynków mieszkalnych z tarasami

Osiedle będzie się składać z sześciu budynków mieszkalnych. Nowa Częstochowa to przyjazne układy mieszkań, duże funkcjonalne balkony i tarasy, ogólnodostępne tarasy na dachach, rowerowanie, wózkownie, miejsce zabaw dla dzieci, dwupoziomowy podziemny parking, instalacje fotowoltaiczne dla części wspólnych osiedla.

 3 budynki usługowe od strony ul. Okulickiego

W budynkach mieszkalnych nie będzie punktów usługowych. Dom ma być domem – taką zasadą kierujemy się przy realizacji przedsięwzięcia. Mieszkańcy Nowej Częstochowy będą mieli jednak blisko do wszelkich udogodnień. Budynki usługowe zostaną zlokalizowane przed osiedlem, przy ulicy Okulickiego. Znajdą się tam zapewne sklepy spożywcze, siłownia, prywatna szkoła i punkty medyczne.

Nowa Częstochowa dobrze skomunikowana

Łatwy będzie dojazd do osiedla, z dwóch stron: od ul. Poleskiej i od ul. Okulickiego – co wpłynie na lepszą przepustowości i uchroni przed wizją stania w korkach. Nie muszą się martwić także ci klienci, którzy boją się, że kupując mieszkanie na osiedlu w centrum miasta przez okno będą widzieli co sąsiad robi w swoim salonie. Budynki na teranie Nowej Częstochowy są od siebie oddalone i dzielą je tereny zielone, a także plac zabaw dla dzieci.

Klucze do mieszkań na osiedlu Nowa Częstochowa

Planowany termin zakończenia prac budowlanych pierwszego obiektu datujemy na listopad 2022 roku. Cała inwestycja powinna zostać zakończona w 2024 roku.

Osiedle wizualizacja z góry bg