Budynek w tle

Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Nasze

INWESTYCJE

Nowa Częstochowa i inne inwestycje Nowa Deweloper zaprezentowaliśmy w czasie Targów Nieruchomości i Budowa Domu Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W imprezie wzięło udział kilkudziesięciu wystawców związanych z branżą nieruchomości i budowlaną, wśród nich znaczną część stanowili deweloperzy. Nowa Deweloper – inwestor osiedla Nowa Częstochowa – reprezentowała nasze miasto wspólnie z częstochowskim Dombudem.

Prezentujemy osiedle Nowa Częstochowa 

Uczestnikom targów pokazaliśmy naszą pierwszą, najważniejsza dla nas inwestycję osiedle Nowa Częstochowa, które zlokalizowane jest w dzielnicy Parkitka, między ulicami Okulickiego i Poleską. W tej chwili w trakcie budowy mamy trzy budynki: budynek A2, który gotową ma już 4 kondygnację, budynek A – który ma już dwa piętra oraz budynek B, w którym wylewamy fundamenty. Pierwszy budynek – A2 oddany do użytku zostanie już w 2022 roku. W sumie budynków będzie 6. Budowa całego osiedla zostanie zakończona 2024 roku. W ofercie osiedla Nowa Częstochowa są mieszkania o różnorodnym metrażu od 26 do 92 metrów kwadratowych. Widać więc, że coś dla siebie znajdzie zarówno singiel, jak i duża rodzina, która ceni sobie przestań i wygodę. Mieszkania na osiedlu Nowa Częstochowa znacząco wyróżniają się od pozostałej oferty mieszkań na częstochowskim rynku pierwotnym.

Nowa Częstochowa została zaplanowana z myślą o człowieku i jego potrzebach. Stąd pomysł stworzenia tarasów ogólnodostępnych dla wszystkich mieszkańców oraz tarasów prywatnych przypisanych do części dużych mieszkań, a także nawet kilkudziesięciometrowych prywatnych ogródków dla mieszkań na parterze. Na osiedlu Nowa Częstochowa nie będzie problemów z dostępnością miejsc parkingowych.

Pod budynkami znajdować będą się dwupoziomowe parkingi podziemne, wyposażone w stacje ładowania samochodów elektrycznych, dużo będzie także zewnętrznych miejsc parkingowych. Jednocześnie zadbaliśmy o funkcjonalną przestrzeń architektoniczną, o wypełnienie przestrzeni między budynkami zielenią, stworzenie części wspólnej dla mieszkańców z placem zabaw dla dzieci w jej centralnym punkcie. Nowa Częstochowa ma świetny dostęp do miejskiej i komercyjnej infrastruktury. W centrum osiedla lokali usługowych nie będzie – zależało nam, by Nowa Częstochowa była miejscem do mieszkania, życia i odpoczynku.

Lokale usługowe powstaną przed osiedlem, nie będą włączone w prywatną strefę mieszkalną.

Nowa Deweloper inwestuje w Dąbrowie Górniczej – opowieść o Nowym Redenie

Kolejną inwestycją, którą prezentowaliśmy w czasie Targów Nieruchomości i Budowa Domu był Nowy Reden – mieszkania w Dąbrowie Górniczej. To przedsięwzięcie o unikatowej formie, mocno wyróżniające się na inwestycyjnej mapie Dąbrowy Górniczej.

Nowy Reden tonowe spojrzenie na industrialny charakter architektury, surowy minimalizm ubrany w udogodnienia, które wpływają na komfort życia. Projekt zakłada stworzenie dwóch odrębnych budynków, w których w sumie będzie około 120 mieszkań. Najmniejsze to kawalerki o powierzchni około25 m.kw. Największe, to mieszkania na ostatnich kondygnacjach, z antresolami –powierzchnia takiego mieszkania wyniesie około 110 m. kw.

Nowy Reden zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej, w pobliżu terenów zielonych i miejsc wypoczynku, z dostępem do szkół, przedszkoli, centrum handlowego. Z Nowego Redenu spacerkiem, w ciągu 10 minut będzie można dotrzeć do centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się między innymi Park im. Gen. L. Hellera, a niespełna 4 kilometry dalej Pogoria i Park Zielona. Z osiedla łatwo i szybko można dostać się na drogę ekspresową S1.

Targi Nieruchomości i Budowa Domu trwały dwa dni. Wśród odwiedzających byli inwestorzy zainteresowani inwestycyjnym zakupem nieruchomości, ale także młode pary, które są w trakcie poszukiwania mieszkania dla siebie. Okazało się, że mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się dużym zainteresowaniem. Dla nas, dla zespołu Nowa Deweloper, dla ekipy Nowa Częstochowa to był cenny i wartościowy czas wymiany doświadczeń i opinii. 

Odezwij się do naszych konsultantów i poznaj szczegóły! ?
Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53 
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55 
Nowa Deweloper zaprezentowała się na Śląskich Targach Nieruchomości bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg
Nowa Częstochowa i Nowy Reden w czasie Targów Nieruchomości w Katowicach bg