Budynek w tle

Nowa Częstochowa – budynek B

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Rusza budowa

budynku B

To nie krater po meteorycie, ani nie wykopaliska archeologiczne – ta spektakularna dziura w ziemi powstała po to, abyśmy mogli zacząć wylewać fundamenty pod budynek B! Kolejny – trzeci już, który powstaje na osiedlu Nowa Częstochowa.

Od ulicy Okulickiego, przy której powstaje osiedle Nowa Częstochowa, zza biura sprzedaży mieszkań i ogrodzenia widać tylko wystające żurawie. Za ogrodzeniem jednak toczy się budowlane życie. Osiedle rośnie w błyskawicznym tempie. Z dnia na dzień widać zmiany. Ta, która w ostatnim czasie jest szczególnie zauważalna, to ogromna dziura w ziemi, która stanowi przygotowanie pod trzeci etap inwestycji Nowa Częstochowa – budynek określony jako B.

Budynek będzie miał 91 mieszkań o różnorodnym metrażu. Najmniejsze mieszkania, przygotowane przede wszystkim z myślą o klientach inwestycyjnych, ale także singlach, którzy szukają mieszkań do spokojnego życia w centrum miasta. Metraż mieszkań największych przekracza 90 metrów kwadratowych, to komfortowe i funkcjonalne przestrzenie do życia, z których część ma dostęp do dużych prywatnych tarasów.

Budynek B do użytku zostanie oddany w drugiej połowie 2023 roku. Całe osiedle do końca 2024.

Odezwij się do naszych konsultantów i poznaj szczegóły! ?
Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53 
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55 
 bg
 bg
 bg
 bg