Budynek w tle

Nowa Częstochowa z lotu ptaka

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Karolina i Jakub

oprowadzają po budowie

Mija dziesiąty miesiąc od rozpoczęcia budowy osiedla Nowa Częstochowa. Od strony ulicy Okulickiego, w miejscu, w którym stoi biuro sprzedaży mieszkań, placu budowy właściwe nie widać. Wystarczy jednak  wejść do biura, by przez szybę zerknąć i zobaczyć, jak rośnie Nowa Częstochowa. Można też obejrzeć najnowszą produkcję i krok w krok podążać za głosami Karoliny Kępki i Jakuba Sośnicy, którzy oprowadzają Państwa po inwestycji.  Zaczynamy z wysoka: z czwartej kondygnacji budynku A2. 

 

To właśnie budynek A2 jest tym, od którego Nowa Deweloper rozpoczęła budowę osiedla Nowa Częstochowa – 21 stycznia 2021 roku wybiliśmy pierwszą symboliczną łopatę w ziemię. Wszystko poprzedzone było miesiącami intensywnych przygotowań do startu. Z początkiem roku przyszło NOWE – Nowa Częstochowa – inwestycja deweloperska o niespotykanej w Częstochowie skali. W dziesięć miesięcy po rozpoczęciu budowy plac jest nie do poznania. Nowa Częstochowa nabiera kształtu i formy. Spieszymy się i zgodnie z harmonogramem realizujemy kolejne etapy, by zdążyć na czas i już w 2022 roku uroczyście wręczyć pierwszym mieszkańcom klucze do mieszkań!

W trakcie budowy są już trzy z sześciu budynków, a mieszkania kupić można już w czterech. Na najniższych kondygnacjach budynku A2 montujemy już stolarkę okienną. Wylewamy już też strop nad 4 kondygnacją. W drugim z realizowanych budynków, który określamy jako A, wykonywana jest już trzecia kondygnacja. W trzecim z kolei – budynku B – zalane mamy już fundamenty i rozpoczynamy stawianie ścian. Przygotowujemy się już również do budowy budynku czwartego.

Zobaczcie zresztą sami – z budynku A2 – pokazujemy Wam Nową Częstochowę.

Odezwij się do naszych konsultantów i poznaj szczegóły! ?
Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53 
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55