Budynek w tle

Osiedle Nowa Częstochowa ma uruchomione trzy etapy sprzedaży

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Niebawem rozpoczniemy sprzedaż mieszkań

w budynku C

Osiedle Nowa Częstochowa ma uruchomione trzy etapy sprzedaży

Pod koniec czerwca rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B, trzecim z zaplanowanych sześciu budynków mieszkalnych, które powstają na osiedlu Nowa Częstochowa. Budynek ma mieć docelowo 91 mieszkań. W tej chwili sprzedanych mamy już 80% z nich. Klienci z niecierpliwością czekają aż uruchomimy sprzedaż mieszkań w czwartym z bloków osiedla Nowa Częstochowa. Mamy dobrą widomość. Stanie się to już niebawem! Nowa Częstochowa, pierwsze tak nowoczesne osiedle w Częstochowie, tworzone przede wszystkim z myślą o komforcie jego przyszłych mieszkańców, pokazuje, że Częstochowa czekała na takie mieszkania deweloperskie.

Najfajniejsze inwestycje mieszkaniowe. Częstochowa czekała na Nową Częstochowę

Doradcy Nowej Częstochowy na brak pracy nie narzekają. Co miesiąc udaje się sfinalizować kilkadziesiąt umów deweloperskich. Wielu klientów zainteresowanych zakupem mieszkania w naszym mieście, decydując się na mieszkanie w stanie deweloperskim wybiera właśnie naszą inwestycję. Instalacje fotowoltaiczne, duże przestrzenie między blokami, plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, mieszkania z tarasami, mieszkanie z ogródkiem. Częstochowa takich mieszkać z rynku pierwotnego dotychczas nie miała.

– Nie jesteśmy zaskoczeni, spodziewaliśmy się takiego zainteresowania, Częstochowa czekała na Nową Częstochowę – mówi Krzysztof Badowski, dyrektor techniczny przedsięwzięcia. – Sprzyja nam koniunktura na rynku i ogólnie duże zapotrzebowanie na mieszkanie z runku pierwotnego w Częstochowie. Ale to warunki dodatkowe. Stworzyliśmy projekt najwyższych lotów i dlatego nasze osiedl broni się samo.

Nowa Częstochowa to taka inwestycja deweloperska w Częstochowie, jakiej nasze miasto jeszcze nie miało: innowacyjna, ekologiczna, doskonale zlokalizowana w dzielnicy Częstochowa Parkitka, zaprojektowana z dbałością o detale i przygotowana z zachowaniem najwyższych standardów od początku do końca. Od budowy, po obsługę klienta.

Mieszkanie z ogródkiem? Częstochowa Parkitka – tam je znajdziesz!

Nowa Częstochowa ma argumenty, które przekonują klientów, którzy chcą kupić mieszkanie z rynku pierwotnego w Częstochowie:  parking podziemny, który ma dwie kondygnacje, tereny zielone, duże balkony i ogólnodostępne tarasy na dachach, prywatne ogródki przypisane do mieszkań na parterze, przestrzenny plac zabaw dla dzieci, łatwy dojazd do osiedla, świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta. I jeszcze jedna niezwykle istotna sprawa: koszty utrzymania, czynsze na osiedlu Nowa Częstochowa będą niższe niż w mieszkaniach z rynku wtórnego.

Wśród klientów indywidualnych mamy zarówno singli, pary, które szukają miejsca do życia dla siebie, jak i rodziny z dziećmi. To z myślą właśnie o tych ostatnich zaprojektowaliśmy niezwykle funkcjonalne duże mieszkania o metrażu od 60 do 92 m kw. z szeregiem udogodnień. Dzięki Nowej Częstochowie okazuje się, że nawet mieszkając w samym sercu miasta można mieć mieszanie z tarasem, mieszkanie w ogródkiem. Częstochowa Parkitka – tam właśnie, na osiedlu Nowa Częstochowa takie mieszkania są do kupienia. Więcej o inwestycji na stronach Gazety Wyborczej: Nowa Częstochowa. Osiedle na Parkitce pełne nowoczesnych pomysłów. 

Budowa osiedla Nowa Częstochowa rozpoczęła się nieco ponad pół roku temu, dokładnie w styczniu 2021 roku. Planuje się, że do 2024 roku wszyscy mieszkańcy odbiorą już klucze do swoich mieszkań. Pierwszy budynek  – określony jako budynek A2 – zostanie oddany do użytku w listopadzie 2022 roku, drugi – A – w I kwartale 2023 roku, budynek B z kolei w III kwartale 2023 roku. Później trzy kolejne. W tej chwili udało się już sfinalizować sprzedaż ponad 80% mieszkań.

Nowa Częstochowa w trakcie budowy bg
 bg
Nowa Częstochowa budowa bg
Nowa Częstochowa bg
Nowoczesna prezentacja multimedialna bg
Dbamy o najwyższe standardy obsługi klienta bg