Budynek w tle

Backstage – sesja foto doradców Nowa Częstochowa

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Poznajmy się! Zobaczcie Państwo naszych doradców w czasie biznesowej sesji fotograficznej. Efekt już niebawem będzie można zobaczyć na naszych materiałach promocyjnych.

Doradcy osiedla Nowa Częstochowa

Mamy zespół rzetelnych i sympatycznych fachowców, którzy za każdym razem prowadzą Klientów za rękę przez proces sprzedażowy mieszkań na osiedlu Nowa Częstochowa. Od momentu przedstawienia oferty, zaprezentowania mieszkań i osiedla, przez dobór najlepszego dla Klienta mieszkania, po przygotowanie dokumentów, podpisanie umów i wsparcie doradcze w czasie całego procesy sprzedażowego.

Nowa Częstochowa to wysokie standardy i dbałość o klienta

Otrzymywane od naszych Klientów informacje na temat obsługi pokazują nam, że macie Państwo zaufanie nie tylko do naszego zespołu i do naszej inwestycji, że Nowa Częstochowa po prostu Wam się podoba. – Nowa Częstochowa to wysokie standardy i dbałość o klienta – tak brzmi jedna z wielu opinii wystawionych przez naszych Klientów. – Maksymalna ocena dla p. Marty za świetny kontakt i zaangażowanie. No i najważniejsze, projekt osiedla po prostu przypada do gustu 🙂 Zdecydowanie polecam!

Cieszą nas takie słowa i utwierdzają w przekonaniu, że droga którą wybraliśmy jest właściwa, że Nowa Częstochowa, to projekt na miarę Państwa potrzeb i nowych czasów.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji:

???
Agnieszka Kutak – 798574444
Marta Walaszczyk – 798575555
Jakub Sośnica – 798576666
Oskar Krawczyk – 796578666
ekipa bg