Budynek w tle

Deweloperzy dbają o najdrobniejsze szczegóły

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Klatka schodowa

to wprowadzenie do mieszkania

Klatka schodowa to pierwsze co widzimy po wejściu do budynku wielorodzinnego. Dlatego ważne jest by była estetycznie wykonana, właściwie zaprojektowana i na tyle uniwersalna, by stanowiła wprowadzenie do mieszkań właścicieli. Klatki i powierzchnie wspólne w budynkach na osiedlu Nowa Częstochowa zaprojektowane zostały z zachowaniem najwyższych standardów, bez oszczędności na jakości, w sposób, który cieszył będzie oko przyszłych mieszkańców nowej inwestycji mieszkaniowej na Parkitce.

Aranżacja klatki schodowej w inwestycjach deweloperskich

Klatka schodowa to pierwsze co widzimy po wejściu do budynku wielorodzinnego. Rynek mieszkaniowy z miesiąca na miesiąc jest bardziej konkurencyjny. Deweloperzy realizując swoje inwestycje dbają więc o zachowanie najwyższych standardów. – Klienci zwracają uwagę na szczegóły pod uwagę biorą nie tylko lokalizację, ale także rozwiązania dodatkowe, takie jak np. zastosowanie instalacji fotowoltaicznych, możliwość posiadania gniazda do ładowania samochodów, ważne jest dla nich także to, jak zostało zagospodarowane otoczenie oraz jaki jest wystrój części wspólnych osiedla: wejść do budynków i klatek schodowych – mówi Agnieszka Kutak, specjalista ds. sprzedaży mieszkań osiedla Nowa Częstochowa. – Nasze osiedle spełniać będzie najbardziej wyszukane potrzeby mieszkańców.

Nowa Częstochowa – funkcjonalna i estetyczna

Potencjalni klienci zainteresowani zakupem mieszkania od dewelopera są świadomi tego, że klatka czy inne rodzaje części wspólnych nie są już jak kiedyś przestrzenią oderwaną od mieszkań. To tak naprawdę rodzaj przedsionka do mieszkania. Klatka schodowa musi być estetyczna. Klatki i części wspólne w budynkach osiedla Nowa Częstochowa stanowią spójną architektoniczną formę. Nie tylko będą pełnić podstawową rolę łączenia różnych kondygnacji w budynkach na osiedlu Nowa Częstochowa. Wykonane z dbałością o detale i wykończenie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów: płytek, okien, drzwi wejściowych, wind i takich drobnych elementów, jak oznaczenie wewnętrzne – same w sobie stanowią istotny element architektonicznej aranżacji.

Klatki w budynkach na osiedlu Nowa Częstochowa utrzymane będą w  stonowanej kolorystyce, w odcieniach szarości, antracytu i elementów w kolorach drzewa. Architektoniczny kierunek spójny jest z całą koncepcją osiedla Nowa Częstochowa, które ma być nowoczesną i przyjemną do życia przestrzenią dla ludzi, którzy lubią życie w centrum miasta, ale jednocześnie zależy im na wyciszeniu w domowej atmosferze.

Niezwykle istotną jest kwestia przepisów i wymogów, wśród nich wytycznych dotyczących ochrony przeciwpożarowej powierzchni wspólnych w budynkach. To priorytet. Przy realizacji dbamy o to, by zastosowane materiały gwarantowały bezpieczeństwo użytkowania.

dombud_wizualizacja_tabliczki_budynek_numer bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg