Budynek w tle

Doradcy Osiedla Nowa Częstochowa

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Profesjonaliści

w każdym calu

Oto oni. Team najlepszych doradców ds. sprzedaży mieszkań w Częstochowie. Dlaczego najlepszych? Bo to zespół ludzi, którzy lubią swoją pracę i siebie nawzajem. Wspierają się w realizacji celów i w dążeniu do ich osiągnięcia. Cieszy ich kontakt z klientami. Łączy ich też wiara w projekt Nowa Częstochowa, osiedla, które budowane jest z zachowaniem najwyższych standardów budowalnych, architektonicznych i estetycznych.

Agnieszka Kutak, Jakub Sośnica, Marta Walaszczyk oraz Oskar Krawczyk – to cały zespół doradców ds. sprzedaży mieszkań osiedla Nowa Częstochowa. (Oskar do naszego zespołu dołączył niedawno i czeka jeszcze na zdjęcie, zapewniamy jednak, że niebawem i jego będziecie mogli Państwo poznać).

Na pewno pomogą Państwu wybrać mieszkanie najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb! Niezależnie od tego czy szukacie mieszkania dla swojej rodziny, zakup własnego M traktujecie jako inwestycję dla przyszłości Waszych dzieci, myślicie o tym, by w mieszkaniu ulokować swoje odłożone oszczędności lub chcecie kupić nieduże mieszkanie, by później je wynajmować i pomnażać swoje pieniądze.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na prezentację osiedla oraz pyszną kawę.

Wcześniej zadzwońcie, by umówić się na spotkanie:

Agnieszka Kutak – 798574444
Jakub Sośnica– 798576666
Marta Walaszczyk – 798575555
oraz Oskar Krawczyk – 796578666

Możecie także zostawić kontakt do siebie tutaj: www.nowadeweloper.pl/kontakt
Na pewno oddzwonimy!

Aga bg
Doradca Marta Walaszczyk bg
Jakub Sośnica doradca bg