Budynek w tle

Świąteczne akcje Nowa Deweloper

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Zespół Nowa Deweloper angażuje się w życie Częstochowy, wspiera jej rozwój i społeczne inicjatywy na co dzień. W okresie świątecznym jednak w sposób szczególny. Tworzymy świąteczny klimat miasta, przyłączyliśmy się do akcji ubierania choinki przy stadionie RKS Raków, a także finansowo wsparliśmy Korowód Świętego Mikołaja, który z prezentami tuż przed świętami trafił do częstochowskich przedszkoli, zlokalizowanych w dzielnicy Raków.

 

Świąteczna Częstochowa dzięki Nowa Deweloper jeszcze piękniejsza

Plac Biegańskiego to najważniejszy punkt miasta, centrum Częstochowy, miejsce, w którym rozgrywają się najważniejsze miejskie imprezy. Na nim właśnie co roku stoi choinka. O jej przewiezienie zadbały w tym roku firmy z naszej grupy: Hurtownia Materiałów Budowlanych Dombud wraz z Nowa Deweloper. Akcja przewożenia i ustawienia choinki na placu była dużym logistycznym wyzwaniem, które jednak zostało zrealizowane z powodzeniem. Dzięki Dombud, przy wsparciu Nowa Deweloper, kilkumetrowa choinka już od pierwszych dni grudnia zdobi centrum miasta i tworzy świąteczny klimat. Zobaczcie jak wygląda centrum Częstochowy.

 

Zaangażowaliśmy się także w akcję ubierania choinki, która stanęła przy stadionie RKS Raków

Inicjatorem akcji był klub sportowy RKS Raków. Znaleźliśmy się wśród partnerów, którzy pomogli zorganizować społeczną inicjatywę, angażując dzieci z częstochowskich szkół i przedszkoli w akcję ubierania choinki przy ulicy Limanowskiego. Choinka jest czerwono-niebieska, by podkreślić barwy klubu, który był głównym inicjatorem przedsięwzięcia. Znalazło się na niej jednak także miejsce na bombki partnerów akcji firm: Dombud oraz Nowa Deweloper.

 

Nowa Deweloper funduje prezenty

Finansowo Nowa Deweloper wsparła akcję Korowód Świętego Mikołaja. To kampania przygotowana przez Fundację dla Rozwoju. Fundacja co roku przygotowuje paczki dla przedszkoli z różnych części miasta. W tym roku wsparcie trafiło do 9 przedszkoli z terenu Rakowa. Wartość każdej paczki sięga kwoty 1400 zł, składają się na nią przede wszystkim różnego rodzaju gry edukacyjne, które od tej pory będą do dyspozycji przedszkolaków. Wręczenie prezentów odbyło się 22 grudnia, Korowód Świętego Mikołaja barwnym orszakiem wyruszył z Placu Orląt Lwowskich, przeszedł ulicami miasta i dotarł do miejskich przedszkoli nr: 4, 5, 6, 7, 8, 19, 20, 33 i 37

 

Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53  
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55 
Nowa Deweloper wspiera akcję Korowód Świętego Mikołaja bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg