Budynek w tle

Nowa Deweloper. Poznajmy się!

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Nowa Deweloper

Nowa jakość

Nowa Deweloper to nowoczesne podeście do organizacji. To realizacja przedsięwzięć, które kreują nowe rzeczywistości i spełniają ludzkie pragnienia: o życiu w spokoju, komforcie i zgodnie z własnym rytmem. Naszą siłą są ludzie: dynamiczni, zaangażowani pracownicy, którzy lubią to co robią i wierzą w projekty, które wspólnie realizują. Doświadczenia, związane z realizacją na czas przedsięwzięć budowlanych najwyższej jakości, czerpiemy z przedsiębiorstwa Częstobud, z którego się wywodzimy i z którym stale współpracujemy. Poznajcie firmę Nowa Deweloper.

 

Idea: dom jest najważniejszy

Dom jest najważniejszy – to zdanie, które często powtarza Damian Świącik, założyciel i właściciel przedsiębiorstwa Częstobudu oraz prezes Nowa Deweloper. Ono właśnie jest trzonem naszych działań. Mamy w Nowa Deweloper przeświadczenie i mocno wierzymy w to, że tak właśnie jest. Że dom rzeczywiście jest najważniejszy.

Dlatego właśnie realizujemy inwestycje, budujemy domy i mieszkania, które mają być dla wszystkich wyjątkowe, komfortowe, które mają zapewniać  bezpieczeństwo, takie domy w których sami chcielibyśmy mieszkać.

By tak było wykorzystujemy doświadczenie zdobywane przez lata w budowaniu obiektów wielkokubaturowych użytku publicznego, biur, mieszkań oraz inwestycji prywatnych.

Na początku była Nowa Częstochowa

Działalność Nowa Deweloper – związana z realizacją inwestycji mieszkaniowy rozpoczęła się w Częstochowie. Właśnie w Częstochowie, w różnych dzielnicach miasta powstaje większość naszych inwestycji. Największa z nich to osiedle Nowa Częstochowa, które budujemy w dzielnicy Parkitka, między ulicami Okulickiego oraz Poleską. To zespół sześciu pięcio i sześciopiętrowych budynków. Prestiżowe przedsięwzięcie, znacząco wyróżniające się na inwestycyjnej mapie miasta. Projekt, który ma przede wszystkim zapewnić komfort życia jego przyszłym mieszkańcom. Stąd pomysł, na przygotowanie

  • – dużych obszarów terenów zielonych,
  • – prywatnych tarasów na dachach przy mieszkaniach największych,
  • – ogródków dla właścicieli mieszkań na parterach
  • – oraz tarasowych przestrzeni wspólnych, które będą dostępne dla wszystkich mieszkańców osiedla Nowa Częstochowa.

Zadbaliśmy także o odpowiednią ilość miejsc parkingowych w podziemnych dwukondygnacyjnych garażach, dostęp do stacji ładowania samochodów elektrycznych, zasilanie części wspólnych energią pozyskaną dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych. Budowa osiedla Nowa Częstochowa jest mocno zaawansowana. W przyszłym roku zostanie oddany do użytku pierwszy blok. Cała inwestycja zakończy się w 2024 roku.

Kilka inwestycji w częstochowskiej dzielnicy Parkitka

Przygotowujemy już także kolejne przedsięwzięcia. Najbliżej realizacji jest projekt domów w zabudowie szeregowej, które powstaną przy ulicy Krzemiennej, na częstochowskiej Grabówce. Budowę rozpoczniemy już w 2022 roku, na początku roku ruszymy także ze sprzedażą. W planie jest budowa 16 domów jednorodzinnych zgrupowanych w trzech szeregach.

Kolejna z częstochowskich realizacji, podobnie jak wcześniejsze, powstająca w rejonie dzielnicy Parkitka, to kameralne osiedle niskich budynków wielorodzinnych przy ulicy Małopolskiej. Osiedle zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Całość utrzymana w jasnych odcieniach ciepłej bieli, połączonej z eleganckimi elementami złota i ciemnej zieleni. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki, w drugim dwa.

Mieszkania na Rakowie, bezcenny spokój w najniższej cenie

Zdecydowaliśmy także o rozpoczęciu budowy budynku mieszkalnego na częstochowskim Rakowie, przy ulicy Syrokomli. To niewielki budynek, w którym w sumie będą 52 mieszkanie. Mieści się on w pobliżu zabytkowego Pałacyku Hantkego, w którym obecnie znajduje się Młodzieżowy Dom Kultury oraz basen, a także w pobliżu Rezerwatu Archeologicznego. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z południową częścią Częstochowy oraz ma łatwy dostęp do DK1. Z Nowej Częstochowy Raków blisko jest do centrum handlowego Jagiellończycy i do punktów handlowych VENDO PARK Częstochowa.

Inwestycję na częstochowskim Rakowie polecamy na mieszkania dla osób starszych – to miejsce jest gwarancją bezcennego spokoju, a także – ze względu na konkurencyjną cenę – jako zakup inwestycyjny.

Nowy Reden – ruszamy do Zagłębia

Niebawem rozpoczynamy także budowę mieszkań w Dąbrowie Górniczej. Nowy Reden powstanie przy ulicy Przemysłowej, zaledwie 3 kilometry od jeziora Pogoria, w pobliżu centrum miasta i najważniejszych miejskich urzędów, blisko szkół i przedszkoli.

Nazwa osiedla inspirowana jest nazwiskiem Friedricha Wilhelma von Redena, który w XVIII wieku był ojcem rozwoju przemysłu na Górnym Śląsku. Inwestycja nie tylko nazwą nawiązuje do poprzemysłowego charakteru miasta. Także architektonicznie sięgnęliśmy przemysłowych inspiracji. Stąd pomysł na stworzenie zespołu dwóch budynków o loftowym charakterze, wykończonych cegłą, a w części górnej muralem. Na piętrach najwyższych przewidzieliśmy dwupoziomowe apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 m kw. Pod całą inwestycją będzie się znajdował parking podziemny.

Zgrany zespół profesjonalistów

Siłą Nowa Deweloper są ludzie: dynamiczni, zaangażowani pracownicy, którzy lubią to co robią i wierzą w projekty, które wspólnie realizują. Dzięki rzetelnemu procesowi rekrutacyjnemu, otwartości na potrzeby innych i jasno wyznaczonym celom udało nam się zbudować lojalny zespół profesjonalistów. W ciągu niespełna roku powiększyliśmy skład personalny kilkukrotnie. Rozbudowaliśmy działy sprzedażowy, finansowy i marketingowy. Rekrutujemy zarówno specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy, jak i młodych ludzi, wspierając ich w rozwoju.

Udało nam się wypracować standardy współpracy wzajemnej i miejsce pracy, w którym ludzie lubią przebywać i wspólnie osiągać cele. Wspieramy dobrą atmosferę w pracy i integrację, także poza miejscem pracy. Spotykamy się, wyjeżdżamy razem, celebrujemy i świętujemy różnego rodzaju wydarzenia i najmniejsze nawet sukcesy.

 

 bg
Zespół Nowa Deweloper w czasie integracyjnego wyjazdu do Wisły bg
Integrujemy się - spotkanie w hotelu Crystal Mountain w Wiśle bg
Wyjazd pracowników firmy Nowa Deweloper do Wisły bg
Damian Świącik, prezes Nowa Deweloper w czasie spotkania integracyjnego w Wiśle bg
Zespół Nowa Deweloper - rozmowy o planach rozwoju bg