Budynek w tle

Październik w Nowej Częstochowie

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Budowa

czwartego etapu

Trwa już budowa czwartego etapu inwestycji Nowa Częstochowa. Właśnie ruszyło przygotowanie wykopu pod fundamenty czwartego z sześciu budynków, które tworzyć będą osiedle Nowa Częstochowa. To inwestycja realizowana przez Nowa Deweloper w dzielnicy Parkitka, w pobliżu ulic Okulickiego i Poleskiej.

Budowa osiedla wystartowała w styczniu 2021 roku.
Postępy prac są spektakularne. W ciągu dziesięciu miesięcy budowa pierwszego budynku – oznaczonego jako A2 – sięgnęła już czwartego poziomu. Budowa budynku A jest już na trzeciej kondygnacji. Stawiamy już też ściany w trzecim budynku (nazwanym B). Pod koniec października ruszyliśmy z pracami przy bloku A1. – Trwają roboty ziemne, abyśmy mogli rozpocząć wylewanie fundamentów – mówi Oliwia Zalas, inżynier budowy.

Mieszkania w sprzedaży
Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w każdym z budynków, które są w budowie – czyli dla czterech z sześciu, które w sumie powstaną na osiedlu Nowa Częstochowa. Zainteresowanie inwestycją jest duże. 2/3 mieszkań wypuszczonych do sprzedaży jest sprzedana lub w rezerwacji. W każdym z budowanych bloków są jednak jeszcze mieszkania, które czekają na właścicieli. To przede wszystkim przestronne i funkcjonalne lokale w metrażu od 60 do 92 metrów kwadratowych, z pomieszczeniami, które zagwarantują intymność mieszkańcom oraz przestrzenią wspólną (salonem z aneksem kuchennym), w której płynąć może życie rodzinne.
Szczegółowa lista mieszkań dostępna jest na stronie inwestycji

Odezwij się do naszych konsultantów i poznaj szczegóły! ?
Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53 
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55 

 

 bg
widok z mieszkań na sprzedaż od Nowej Deweloper bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg