Budynek w tle

Nowa Częstochowa mieszkaj w najlepszej lokalizacji!

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Każdy człowiek potrzebuje czasem zmian w swoim życiu – mniejszych czy większych, w zależności od potrzeb. Ślub, narodziny dziecka, zmiana pracy… i decyzja: przeprowadzka! Jesteś na tym etapie? Zmieniasz mieszkanie? Znalazłeś się we właściwym miejscu.

Zalet jest mnóstwo!

Nowa Częstochowa to komfortowe osiedle, które powstaje na Parkitce, jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Częstochowy, w okolicach ulic Okulickiego i Poleskiej. To miejsce, które mimo że znajduje się w centrum miasta, to gwarantuje spokój po ciężkim dniu pracy i możliwość relaksu w momentach, gdy mamy na to czas. Dzięki swojemu położeniu Nowa Częstochowa jest synonimem spokoju, tu miejski zgiełk i hałas nie są najmniejszym problemem.

Jednak lokalizacja nie jest jedynym aspektem, dzięki któremu możemy mówić o wygodzie w kontekście osiedla Nowa Częstochowa. Przy zakupie nowego mieszkania, oprócz dogodnej lokalizacji równie ważną cechą jest wygoda we własnym mieszkaniu. Projekt osiedla Nowa Częstochowa, zrealizowany przez cenionych i doświadczonych architektów, gwarantuje przestrzenie nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Takie, które każdemu z domowników gwarantują prywatność, pozwalają jednak także na rodzinne, wspólne życie: spotkania przy stole w jadalni, wieczory w salonie nad „planszówką”. Nieduże mieszkania o metrażu do 40 metrów, przeznaczone dla singli i par, są tak zaprojektowane, by optymalnie najlepiej można było w nich wykorzystać niewielką przestrzeń. Duże przestronne mieszkania o metrażach od 60 do ponad 90 metrów – przystosowane zostały do życia dużej rodziny. Dużo w nich wspólnych przestrzeni, ale też pomieszczeń prywatnych, dodatkowo mieszkania na parterze mają swoje prywatne ogródki, a duże na ostatnich piętrach tarasy. Tarasy zresztą są ogólnodostępne – dla wszystkich, którzy kupią mieszkanie na osiedlu Nowa Częstochowa.

Nasze cztery kąty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby właśnie komfort stał na pierwszym miejscu, dzięki czemu stanie się ono Twoim wymarzonym miejscem zamieszkania!

Wszystko jest w najbliższej okolicy!

Odpoczynek w zacisznym domu to coś, czego każdy czasem potrzebuje. Ważne jest jednak też to, by dostęp do podstawowej, istotnej infrastruktury był pod ręką. By dojazd do pracy, był ułatwiony, blisko było do szkoły, przedszkola, ale też miejsc, w który spędzamy wolny czas: restauracji, kina, teatru, na basen. Lokalizacja Nowej Częstochowy sprawia, że każdy z tych warunków jest spełniony.

Co ważne Nowa Częstochowa jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki miejskich autobusów, którymi dojechać można zarówno do ścisłego centrum Częstochowy, jak i w jej północne i południowe rejony.

W tej okolicy coś dla siebie znajdą także fani spacerów z rodziną, a także wielbiciele joggingu czy nordic walkingu. Wszystko to za sprawą sprzyjającej temu okolicy, w której znajduje się słynna na całą Częstochowę Aleja Brzozowa, która rozciąga się na 2,5 kilometra, dzięki czemu spełni oczekiwania wszystkich spacerowiczów czy trenujących.

Odezwij się do naszych konsultantów i poznaj szczegóły! ?
Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53 
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55