Budynek w tle

Listopad – na placu budowy osiedla Nowa Częstochowa

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

W deszczu, śniegi i w słońcu. Niezależnie od panujących warunków pogodowych trwają prace na osiedlu Nowa Częstochowa, jednej z inwestycji Nowa Deweloper. Pierwsze mieszkania w stanie deweloperskim mieszkańcy osiedla odbiorą już w 2022 roku. Prezentujemy fotorelację z budowy.

 

Nowa Częstochowa za chwilę będzie gotowa

 

Pierwsza inwestycja Nowa Deweloper powstaje w Częstochowie w dzielnicy Parkitka, w okolicach ulic Okulickiego i Poleskiej. Osiedle składać będzie się z sześciu bloków. Cztery z nich są w trakcie budowy. Pierwszy budynek, określony jako A2, zostanie oddany do użytku w 2022 roku. Oznacza to, że za rok właściciele mieszkań będą już trzymać klucze w ręku i rozpoczynać prace wykończeniowe w swoim nowym mieszkaniu. Budynek A sięga już czwartej kondygnacji. Stawiamy już też ściany w trzecim budynku (nazwanym B). Pod koniec października ruszyliśmy z pracami przy bloku A1 – nadal trwają roboty ziemne i przygotowanie parkingów podziemnych.

Ruszyliśmy też z przygotowaniem zjazdu do inwestycji, który powinien być gotowy do końca miesiąca oraz chodnika dla pieszych i ścieżki rowerowej. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające to w pierwszym kwartale 2022 roku ciąg pieszo-rowerowy będzie gotowy.

Osiedle Nowa Częstochowa to jedna z niewielu inwestycji deweloperskich w Częstochowie na taką skalę i tak różnorodnej ofercie. Mieszkania od Nowa Deweloper na osiedlu Nowa Częstochowa mają metraż od 26 do 92 metrów kwadratowych i zróżnicowane układy architektoniczno-funkcjonalne. Nieduże mieszkania charakteryzuje takie rozplanowanie przestrzeni, które sprawia, że będzie się w nich żyło wygodnie i praktycznie, z częścią dzienną oraz miejscami, w których każdy z domowników będzie mógł odpocząć w spokoju.

 

Mieszkanie od dewelopera. Częstochowa godna uwagi

Szczególnym wyróżnikiem inwestycji są duże mieszkania o metrażu od 70 do 92 metrów. Część z nich – tych największych, zlokalizowanych na ostatnich kondygnacjach, ma duże prywatne tarasy na dachach.

Z tarasów na dachach, ale ogólnodostępnych korzystać będą mogli także pozostali mieszkańcy. Żadna inna inwestycja deweloperska w Częstochowie nie oferuje swoim mieszkańcom takiej możliwości.  Do tarasów – ale już ogólnych – z widokiem na panoramę Częstochowy – będą mieli dostęp wszyscy mieszkańcy.

Osiedle ma dużą ilość terenów zielonych, komfortowe przestronne parkingi podziemne, instalacje fotowoltaiczne, z których prąd zasilał będzie części wspólne takie jak np. klatki schodowe (co znacząco wpłynie na obniżenie kosztów zużycia energii), dostęp do gniazd elektrycznych, zasilających samochody.

Nowa Częstochowa zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy. Mimo że w centrum miasta, między innymi inwestycjami deweloperskimi, to na przestrzeni, która daje gwarancję, że przestrzeń między budynkami będzie duża, obsadzona zielenią, a mieszkańcy mieszkań na parterach będą mieli swoje prywatne ogródki. Wszystko to buduje świadomości i daje gwarancję bezwzględnego komfortu życia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z budowy osiedla Nowa Częstochowa.     

Odezwij się do naszych konsultantów i poznaj szczegóły! ?
Agnieszka Kutak +48 34 307 21 53 
Oskar Krawczyk +48 34 307 21 54
Jakub Sośnica +48 34 307 21 55 
Listopad na budowie Nowa Częstochowa bg
Nowa Częstochowa osiedle, które powstaje na Parkitce bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
osiedle Nowa Częstochowa bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
materiały do budowy mieszkań deweloperskich bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg