Budynek w tle

Dziennik budowy Nowy Reden – czerwiec 2024

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Za nami niemal połowa roku, a my wciąż mamy coraz więcej energii do działania. Doskonale widać to na przykładzie  inwestycji Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej, gdzie prace z każdym dniem nabierają tempa, a nasze ekipy dzielnie pracują nad realizacją kolejnych zadań. Co słychać na naszym placu budowy i jakie zmiany zaszły tu w ostatnich tygodniach? Zapraszamy na relację z samego serca Dąbrowy Górniczej!

Zdjęcie prezentujące plac budowy na osiedlu Nowy Reden

 

Wiosna na placu budowy osiedla Nowy Reden

Ostatnie tygodnie okazały się niezwykle wymagające dla ekip budowlanych pracujących nad realizacją osiedla Nowy Reden. Na szczęście przez cały czas sprzyjała nam typowo wiosenna, słoneczna aura, dzięki której udało nam się szybko i sprawnie przejść przez kolejne etapy prac budowlanych. Na budynku B pojawiły się już pierwsze mury, co oznacza, że lada moment będziemy mogli zacząć przygotowania do wylania stropu nad parterem.

W budynku A udało nam się zrealizować już ponad połowę stropów nad garażem, co również stanowi ważny kamień milowy w harmonogramie projektu. Zgodnie z planem chcielibyśmy rozpocząć w przyszłym tygodniu działania związane z murowaniem ścian, tak aby wzmocnić strukturę budynku i przyspieszyć tempo prac.

Nowy Reden w Dąbrowie Górniczej – Twoja bezpieczna przystań

Osiedle Nowy Reden zmienia się z każdym dniem, jednak wciąż jeszcze sporo czasu dzieli nas od tego, by wręczyć nowym mieszkańcom klucze do ich długo wyczekiwanych mieszkań. Część nieruchomości została już sprzedana, jednak nadal dysponujemy sporą bazą dostępnych mieszkań na osiedlu Nowy Reden. Można w niej znaleźć lokale o powierzchni od 27 m2 do 114 m2, które łączą w sobie funkcjonalny układ wnętrz, bardzo dobre nasłonecznienie i ponadstandardową wysokość sufitów (270 cm), co zapewnia dużą swobodę w aranżacji wnętrz.

Na przyszłych właścicieli czekają m.in. przytulne mieszkania z ogródkiem oraz loftowe apartamenty z antresolą i tarasem na dachu. Wszystkie lokale są położone na nowoczesnym osiedlu, w którym zadbaliśmy o szereg udogodnień dla mieszkańców, takich jak np.:

  • system jednego klucza, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo;
  • cichobieżne windy wyjeżdżające z parkingu podziemnego;
  • zasilanie części wspólnych w formie fotowoltaiki;
  • ogrzewanie podłogowe w mieszkaniach;
  • podwyższona izolacja akustyczna stropów i ścian.

Nasze osiedle położone jest w doskonałej lokalizacji, w pobliżu drogi ekspresowej S1 i przystanków komunikacji miejskiej, jak również z dostępem do lokalnej infrastruktury, w tym m.in. szkół, przedszkoli, punktów handlowych i placówek medycznych. W niedalekiej odległości znajdują się też liczne tereny rekreacyjne, w tym m.in. Park Hallera oraz zbiornik Pogoria III z kąpieliskiem i szeroką, piaszczystą plażą.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji Nowy Reden? Zadzwoń pod numer: 799 360 039 i umów się na spotkanie z naszymi doradcami, którzy będą czekać na Ciebie w biurze sprzedaży obok placu budowy, przy ul. Przemysłowej 1.

 

Galeria zdjęć z placu budowy na osiedlu Nowy Reden

 bg
 bg
/

Jak inflacja wpływa na rynek nieruchomości?

Co słychać na śląskim rynku nieruchomości po I kwartale 2024?