Budynek w tle

Dziennik budowy Nowa Częstochowa Małopolska – maj 2024

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Nowa Częstochowa Małopolska to jedna z aktualnych inwestycji w naszym portfolio, która stanie się wyjątkowym osiedlem mieszkaniowym zlokalizowanym w dzielnicy Parkitka. Na placu budowy na dobre pożegnaliśmy już zimę oraz niskie temperatury. Pozwala nam to skupić się na kolejnych etapach prac budowlanych, tak aby możliwie jak najszybciej zaprezentować Państwu NC Małopolska w całej okazałości. Zobaczmy, co dzieje się późną wiosną na naszej budowie.

Zdjęcie prezentujące plac budowy na osiedlu Nowa Częstochowa Małopolska

 

Nowa Częstochowa Małopolska – wiosna sprzyja prężnej pracy

W ciągu ostatnich tygodni udało nam się przeprowadzić wiele istotnych prac na placu budowy inwestycji Nowa Częstochowa Małopolska. W budynkach A i B zamontowaliśmy stolarkę okienną, a także trwają w nich prace instalacyjne związane z elektryką, wodą oraz kanalizacją. Ręce pełne roboty mają również tynkarze, którzy precyzyjnie pokrywają ściany tynkami, aby nadać im idealną formę oraz gładką, jednolitą powierzchnię. Przy budynkach A i B cały czas trwają także prace związane z budową rampy kierującej do garażu podziemnego. Jesteśmy też na ostatniej prostej, jeśli chodzi o przygotowanie dachu w obu budynkach.

Jak widać, prace nad realizacją budynków A i B w Nowa Częstochowa Małopolska przebiegają zgodnie z planem. Podobnie wygląda to w przypadku budynku C, gdzie postępują prace związane z budową kolejnych kondygnacji. Jak na ten moment wszystkie działania idą zgodnie z planem, w związku z czym już niebawem będziemy mogli wylać strop nad kolejnym piętrem.

 

 

Nowa Częstochowa Małopolska nabiera kształtu! Oto, dlaczego jest to idealna przestrzeń do zamieszkania

Parkitka jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy. Doskonała lokalizacja zapewniająca wygodne skomunikowanie z centrum miasta i kluczowymi trasami (np. A1), rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, a także liczne tereny zielone – wszystko to sprawia, że mieszkania na Parkitce cieszą się nieustannym zainteresowaniem wśród osób pragnących zaznać odrobiny spokoju w sercu miasta.

To właśnie tu, niedaleko parku Lisiniec, plaży miejskiej oraz licznych ścieżek spacerowych, znajduje się nasze osiedle Nowa Częstochowa Małopolska. Cały czas trwają prace nad realizacją trzypiętrowych budynków wielomieszkaniowych, które zapewnią przyszłym właścicielom takie udogodnienia jak:

  • funkcjonalny rozkład pomieszczeń w lokalach o powierzchni 42-73 m2;
  • wysokie sufity (270 cm), zapewniające optymalną cyrkulację powietrza i pozwalające na dowolną aranżację wnętrz;
  • przestronne balkony i ogródki w mieszkaniach na parterze;
  • ogrzewanie podłogowe zasilane z MPEC;
  • system jednego klucza, zapewniający mieszkańcom wygodny dostęp na osiedle;
  • winda prowadząca z parkingu podziemnego;
  • okna energooszczędne, które gwarantują wysoką izolację termiczną i akustyczną;
  • część wspólna z nowoczesnym placem zabaw, elementami małej architektury i panelami fotowoltaicznymi zainstalowanymi na budynkach.

 

Ze względu na fakt, że większość mieszkań dostępnych na osiedlu Nowa Częstochowa Małopolska została już sprzedana, wszystkie osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w tej inwestycji zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Nasi doradcy chętnie zaprezentują dostępną ofertę, a także udzielą szczegółowych informacji na temat lokali oraz ich cen.

 

Galeria zdjęć z placu budowy na osiedlu Nowa Częstochowa Małopolska

 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg