Budynek w tle

Dziennik budowy Nowa Częstochowa Grabówka – czerwiec 2024

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Wakacje już się zaczęły, a nasze ekipy budowlane cały czas dzielnie pracują nad realizacją kolejnych etapów na osiedlu Nowa Częstochowa Grabówka i ani na moment nie zwalniają tempa. Jak wygląda obecnie ta inwestycja i co czeka nas w najbliższych tygodniach? Zapraszamy na relację prosto z placu budowy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oferowanych przez Nowa Deweloper!

Zdjęcie prezentujące plac budowy na osiedlu Nowa Częstochowa Grabówka

 

Początek lata na częstochowskiej Grabówce

Nowa Częstochowa Grabówka to prawdziwa perełka wśród inwestycji dostępnych w naszym portfolio. Osiedle zlokalizowane w spokojnej, zielonej dzielnicy Grabówka z każdym dniem nabiera nowego kształtu i zmienia się nie do poznania! Obecnie zbliżamy się do końca prac elewacyjnych w pierwszym segmencie i kończymy ostatnie prace instalacyjne wewnątrz budynków. W najbliższym czasie planujemy także montaż balustrad na balkonach i chcemy też poczynić pierwsze kroki w realizacji działań wokół budynku.

Na drugim etapie inwestycji również sporo się dzieje. Na tę chwilę mamy przygotowane wszystkie ściany na parterze i wznosimy ściany na pierwszym piętrze. Pracujemy też nad konstrukcją dachu, tak aby już niedługo móc przejść do kolejnych działań z realizacją tych budynków. Jak widać, zapowiada się nam bardzo pracowite lato. A wszystko po to, by przyszli właściciele mogli jak najszybciej odebrać klucze do swoich domów!

Nowa Częstochowa Grabówka – domy premium w znakomitej lokalizacji

Nowa Częstochowa Grabówka to wymarzone miejsce do codziennego życia dla każdego, kto marzy o ciszy, spokoju i otoczeniu zielenią, jednak z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta. Inwestycja położona jest przy ul. Krzemiennej, w dzielnicy Grabówka. Ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską dojazd do centrum zajmuje zaledwie 5 minut – zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. A to oznacza możliwość korzystania z wszelkich udogodnień, takich jak sklepy, punkty usługowe, restauracje oraz placówki edukacyjne. Niedaleko znajdziemy też urokliwy Park Lisiniec, gdzie do dyspozycji pozostają trzy zbiorniki wodne, plaża, ścieżka rekreacyjna, skate park, korty tenisowe oraz park linowy.

Dlaczego warto wybrać nasze domy na osiedlu Nowa Częstochowa Grabówka? Oto ich atuty:

  • duża powierzchnia ponad 150 m2 z funkcjonalnym układem pomieszczeń (przestronna strefa dzienna, 3 sypialnie i 3 łazienki);
  • wysoki standard wyposażenia;
  • duży ogród z tarasem i dwa balkony, które zapewniają domowy relaks w intymnej atmosferze;
  • ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni budynków;
  • okna energooszczędne i rolety zewnętrzne o najwyższych parametrach użytkowych;
  • kotłownia z piecem gazowym z recyrkulacją wody i zasobnikiem na wodę;
  • garaż w bryle budynku i możliwość zainstalowania wiaty fotowoltaicznej przed domem;
  • możliwość instalacji fotowoltaiki i rekuperacji.

 

Nasze domy na osiedlu Nowa Częstochowa Grabówka wciąż są dostępne w sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji na ich temat, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego z doradcami i umówienie się na spotkanie w biurze sprzedaży przy ul. Okulickiego.

 

Galeria zdjęć z placu budowy na osiedlu Nowa Częstochowa Grabówka

 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg