Budynek w tle

Dziennik budowy Nowa Częstochowa – czerwiec 2024

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Mamy dla Was najnowsze wieści z placu budowy naszej inwestycji Nowa Częstochowa. Zapraszamy do lektury, abyście mogli śledzić postępy prac i zobaczyć, jak nasze osiedle nabiera kształtów. A nie ukrywamy – prace przyspieszają, a jej efekty są coraz lepiej widoczne!

Zdjęcie budynku na Osiedlu Nowa Częstochowa

 

Bo samo mieszkanie to nie wszystko – co się dzieje z okolicą?

Nasza ekipa nieustannie pracuje nad drogami, parkingami i chodnikami wokół budynków C oraz C1. Już niebawem będziecie mogli zobaczyć gotową jezdnię, która ułatwi komunikację wewnątrz osiedla. Te prace są kluczowe, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom wygodny i bezpieczny dostęp do swoich nowych domów.

Każdy element infrastruktury jest starannie zaplanowany i realizowany, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i trwałość. Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół, aby cała infrastruktura spełniała najwyższe standardy jakości.

Zielona Nowa Częstochowa – osiedle blisko natury

Między budynkami trwają intensywne prace nad terenem zielonym, w tym placem zabaw. Chcemy, aby nasze osiedle było miejscem, gdzie dzieci będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu, a mieszkańcy cieszyć się pięknem natury tuż za oknem.

Staramy się, aby każde drzewo i krzew zostały starannie dobrane, tak aby tworzyły harmonijną całość i były łatwe w utrzymaniu. Tereny zielone staną się sercem naszego osiedla, miejscem, gdzie każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie i będzie mógł cieszyć się chwilami relaksu na łonie natury.

Ostatnie szlify budynku C

Budynek C jest już prawie gotowy! Obecnie skupiamy się na kosmetycznych wykończeniach, które przygotują budynek do odbioru. Nasze ekipy pracują nad ostatnimi detalami. Wszystkie części wspólne, takie jak windy, są już ukończone. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy na finiszu tych prac i rozpoczynamy działania związane z formalnościami prowadzącymi do oddania budynku do użytkowania.

A co się dzieje w budynku C1?

W budynku C1 nadal trwają prace nad izolacją balkonów oraz elewacjami. Wnętrza również są na zaawansowanym etapie:

  • kończymy instalacje elektryczne,
  • na wykończeniu są również instalacje sanitarne,
  • na dolnych kondygnacjach już pracują tynkarze, aby zapewnić wysoką jakość wykończenia wnętrz.

Dziękujemy, że jesteście z nami i śledzicie postępy na budowie Nowej Częstochowy. Jesteśmy pewni, że efekty naszej pracy spełnią Wasze oczekiwania i wkrótce będziecie mogli cieszyć się nowymi mieszkaniami. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej – to właśnie tutaj znajdziecie najnowsze informacje i aktualizacje z placu budowy.

Więcej szczegółów o naszej inwestycji znajdziecie na tej stronie.

 

Zobacz galerię zdjęć z postępów budowy na Osiedlu Nowa Częstochowa

 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg