Budynek w tle

Drużyna Nowa Częstochowa w finałach Mistrzostw Śląska Juniorów w siatkówce plażowej

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Nasza drużyna najlepsza!

Jesteśmy jej sponsorem tytularnym

Zawodnicy Nowej Częstochowy w Finale Mistrzostw Świata Juniorów w siatkówce plażowej! Zawody odbyły się w sobotę 5 czerwca na boisku przy Galerii Jurajskiej. Siatkarze Nowej Częstochowy zajęli 2, 3 oraz 6 miejsce. Gratulujemy! I już szykujemy się na turniej finałowy, który zostanie rozegrany 26-27 czerwca w Czechowicach – Dziedzicach. Razem kibicujemy naszym. Kibicujemy Nowej Częstochowie.  Przypominamy z dumą, że jesteśmy sponsorem tytularnym drużyny, która przebojem weszła do finału.

Sobotni turniej miał wyłonić osiem najlepszych duetów juniorów, które w finale będą walczyć o medale mistrzostw województwa śląskiego, a w konsekwencji także o awans do rozgrywek na szczeblu ogólnopolskim. Na boiskach zagrało w sumie 11 par: 5 z Częstochowy, 4 z Będzina i 2 z Jaworzna. Trzy z czterech duetów, które dostały się do finału, to reprezentanci naszej drużyny: drużyny Nowa Częstochowa, której jesteśmy sponsorem tytularnym. Są to: Marcel Pośpiech i Jakub Kantorowicz, którzy zajęli 2 miejsce, Seweryn Kwiatecki i Bartosz Olczyk – 3 pozycja, Maciek Olczyk i Filip Chmielewski, którzy uplasowali się na miejscu 6.

Czwartym częstochowskim zespołem, który uzupełnił finałową ósemkę byli Kacper Ruksza i Jan Młynarski z Exact Systems Norwid Częstochowa.

Wyniki końcowe:

 1. VITASun MKS Będzin – Pawłuszkiewicz Michał / Ochęduszka Miłosz
 2. Nowa Częstochowa II / Norwid Częstochowa – Pośpiech Marcel / Kantorowicz Jakub
 3. Nowa Częstochowa IV / Norwid Częstochowa Kwiatecki Seweryn / Olczyk Bartosz
 4. VITASun MKS Będzin – Pietluch Jakub / Mazur Jan
 5. VITASun MKS Będzin – Semeniuk Max / Popek Norbert
 6. Nowa Częstochowa III / Norwid Częstochowa – Olczyk Maciek / Chmielewski Filip
 7. VITASun MKS Będzin – Pieniążek Michał / Jaworski Przemysław
 8. Exact Systems Norwid Częstochowa – Młynarski Jan / Ruksza Kacper
 9. UKS Jedynka Jaworzno – Mida Jakub / Zygmunt Brajan
 10. UKS Jedynka Jaworzno- Sawka Przemysław / Draus Jakub
 11. Exact Systems Norwid Częstochowa – Tarka Filip / Kamiński Jakub

Nowa Deweloper angażuje się w życie miasta. Nie tylko budujemy budunki mieszkalne i sprzedajemy mieszkania. Chcemy czynnie uczestniczyć w ważnych wydarzeniach społecznych i sportowych.


Foto: Gazeta Regionalna / Artur Kucharski / Rafał Pośpiech /

 

 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg
 bg