Budynek w tle

Budynek C w sprzedaży

Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Trwa sprzedaż mieszkań 5. etapu inwestycji Nowa Częstochowa. Nadal budujemy i się rozwijamy. Są już pierwsi zainteresowani mieszkaniami w budynku C. Piąty budynek na osiedlu Nowa Częstochowa będzie nieco mniejszy od tych, które są już w realizacji. Budynek C ma 5 pięter i 63 mieszkania, a na kondygnacji -1 – podziemny garaż.

Nowa Częstochowa to jednej z większych projektów deweloperskich w Częstochowie. Prestiżowe przedsięwzięcie realizowane jest na sporych rozmiarów działce między ulicami Okulickiego i Poleską – po prawej stronie, jadąc od marketu budowlanego OBI w stronę dzielnicy Lisiniec, tuż za McDonald’s.

Osiedle tworzyć będzie sześć odrębnych budynków, cztery z nich są już w budowie. Realizacja piątego, którego sprzedaż trwa, rozpocznie się na początku czerwca. To już przedostatni etap inwestycji Nowa Częstochowa firmy Nowa Deweloper z Częstochowy. Podobnie jednak, jak przy budynkach wcześniejszych deweloper z Częstochowy zostaje przy koncepcji ogródków przy mieszkaniach na parterze i ogólnodostępnych tarasów na dachach. Odbiory mieszkań już w II kwartale 2024.

Mieszkania w budynku C mają zróżnicowaną powierzchnię: od 37 do 92 mkw. Przestrzeń w nich rozplanowana jest w optymalny sposób tak, by pozwalała na możliwe najlepsze wydzielenie pomieszczeń dla wszystkich domowników. Zarówno w mieszkaniach małych, tych o metrażu od 37 do 45 mkw., jak i w mieszkaniach średnich i dużych, z których największe apartamenty mają aż 92 mkw, strefa dzienna salonu połączona została z aneksem kuchennym. W ofercie są kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe.

Apartament o powierzchni 92 mkw., usytuowany na piątym piętrze budynku C – jest wisienką na torcie –  duża przestrzeń, 4 pokoje, 2 łazienki, balkon oraz wyjście na prywatny taras na dachu –  z widokiem na piękną panoramę Częstochowy.

Mieszkania rodzinne o metrażu 73, 70 i 64 mkw mają po trzy pokoje, te 70 metrowe także 2 łazienki. Wszystkie mieszkania są z balkonami, a lokale na parterze mają również prywatne ogródki.

Zespół doradców osiedla Nowa Częstochowa przyjmuje już rezerwacje ustne i podpisujemy z klientami umowy rezerwacyjne, oraz deweloperskie. Sprzedaż budynku C trwa.

Jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz.